مدیر کل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
وفایی مقدم:در حال حاضر به دلیل برودت هوا و مه آلودگی قلل دنا و ازجمله پازن پیر عملیات متوقف بوده اما این متوقف بودن به منزله توقف کامل عملیات نیست.
صنایع دستی یکی از دست بافته های اصلیل و فراموش شده مناطق زاگرس جنوبی است که در پی توسعه ندادن زیر ساختهای آن در پهنای دنا هر روز بیشتر از دیروز توسعه این صنعت در جامعه رنگ می بازد.
دقایق پیش صورت گرفت
با حضور شریعتی‌نیاسر معاونت آموزشی وزارت علوم، نظری معاون سیاسی استاندار، گوهرگانی معاون امور اقتصادی روسای دانشگاه‌های استان، مدیران‌کل ادارات، حجت‌الاسلام پناهی رئیس شورای سیاست‌گذاری و جمعی زیادی از اساتید و کارکنان دانشگاه مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دانشگاه یاسوج برگزار شد.
سرزمین برف و آفتاب
یکی درختان چنار در شهر گردشگرپذیر سی‌سخت با تدبیر جدید از سوی مسئولان به زمین افتاد تا رفته رفته، از طبیعت منحصر به فرد سی‌سخت به قول برخی چیزی جز چند ویلای خشک و بی‌روح چیزی باقی نماند
همزمان با دهه پر فروغ فجر صورت گرفت
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:همزمان با چهلمین طلیعه دهه فجر انقلاب اسلامی 12پروژه و طرح کارآفرینی صندوق توسعه کارآفرینی امید با اعتباری بالغ بر 27میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
معاونت هماهنگی امور اقصتادی و توسعه منابع انسانی به گچساران رسید
با حکم وزیر کشور، جعفر گوهرگانی به سمت معاون هماهنگی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا فرمانده بهمئی شد
آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در شهر لیکک برگزار شد.
در مراسم معارفه معاون سیاسی جدید مطرح شد
معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با وجود داشتن منابع لازم در شاخص‌های توسعه جزو آخرین استان‌های کشور قرار دارد.
جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا
جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دنا نهم دیماه رابهار انقلاب دانست و گفت:مردم در این روز برای پاسداری از حرمت های عاشورا ،فرهنگ بزرگ انقلاب، ولایت فقیه وارمانها به میدان آمدند و جواب دندان شکنی به دشمنان و فتنه گران دادند.
در جلسه شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد
رئیس گروه نظارت فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمامی پروژه‌های استان کهگیلویه وبویراحمد در دوره دولت احمدی‌نژاد کلنگ زنی شده است، و مسوولان استان به‌جای بهره‌برداری از این پروژه‌ها تنها عملکرد دولت نهم و دهم را به تمسخر گرفته‌اند.
مدیرکل ثبت‌ احوال استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیرکل ثبت‌ احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان ازدواج در کهگیلویه و بویراحمد به‌ویژه طی ۲ سال گذشته نسبت به طلاق سیر صعودی دارد و به‌ طور متوسط در هر شبانه‌روز ۴ واقعه طلاق در استان ثبت‌ شده است.
بررسی‌ها نشان می‌دهد
جایگزین «جعفر گوهرگانی» در سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز به طور قطعی مشخص نشده است، و این در حالی است که هر روز شاهد گمانه‌زنی و بحث‌های داغ رسانه‌ای پیرامون این قضایا هستیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری منصوب شد
وزیر کشور طی حمی محمد کاظم نظری فرماندار شهرستان بویراحمد را به سمت معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد انتصاب کرد.
وباز هم سقاوه
امام جمعه مارگون با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فنس کشی پتروشیمی بویراحمد ، تاکید کرد: زمین واگذار شده جهت احداث پتروشیمی بویراحمد جز منابع ملی و متعلق به دولت بوده و در تصرف هیچ شخصی نبوده است .
مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد مشخص شد.