یکی از مسئولان سابق استان کهگیلویه و بویراحمد که در کنار یک راس بز کوهی شکار شده عکس یادگاری گفته است به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.
فرمانده انتظامی پاسگاه مادوان گفت: شب گذشته در گشتی پلیسی در منطقه مادوان، دو سارق زورگیر که سرقت به عنف نیز در کارنامه خود داشتند در حین اعمال مجرمانه دستگیر شدند.
او زندگی‌ اقتصادی‌اش را با یک بسته آدامسی که با گرو گذاشتن کاپشن خود به دست آورد، آغاز کرد و با فروش آن نخستین درآمدش را کسب کرد.
با پایان سرشماری نفوس و مسکن سال 95
مشارکت مردم استان در سرشماری نفوس و مسکن را 95 درصد عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی و برآورد مرکز آمار ایران برای جمعیت استان 716 هزار و 614 نفر در سال جاری است.
آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.
سئوال این است که آیا این گونه اقدامات خویشاوندسالاری مورد تنفر عامه مردم در قاب وجدان و خاستگاه انقلاب می‌گنجد و بر خلاف مشی انقلاب، نظام و آرمان‌هایی که شهدا برای ما ترسیم کرده‌اند، نمی‌باشد؟
سال گذشته کلیپی در فضای مجازی رد و بدل شد که در آن یک مامور نیروی انتظامی از دست دو جوان به اتهام سواستفاده از جایگاه نیروی انتظامی کتک می خورد.
آقای نوروزی به کجا چنین شتابان؟
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جمعی از بستگان، دوستان، آشنایان و افراد دارای روابط و پارتی را در سازمان متبوع خود استخدام کرده است.
استان سیاست زده کهگیلویه و بویراحمد که قریب به نیم‌قرن از شکل‌گیری‌اش می‌گذرد هنوز به دلیل معضلاتی چون، رابطه بازی، جناح‌بندی‌های کور سیاسی با فقر، بیکاری، افزایش آمار طلاق و … دست‌وپنجه نرم می‌کند
چندیست عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت جدی مورد نقد قرار می گیرد اما جهانبخش ایزدپور با اطمینان از عملکردش دفاع می کند.
صاحب خودرو پژو پارس سفید رنگ در یاسوج صبح امروز وقتی قصد رفتن به محل کارش را داشت با صحنه ای عجیب روبرو شد.
در تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد باید به خردجمعی احترام گذاشت و اگر مردم استان خواستار این تغییر هستند مسوولان نیز باید همان کار را انجام دهند.
صخره نورد کوچک کهگیلویه و بویراحمدی به دلیل تلاش و مداومت های پدرش اکنون دست ها و پاهای بسیار قوی برای بالا رفتن از هر کوه و صخره ای را دارد، او از 3سالگی بارها به کوهستان هاو صخره های مختلف صعود کرده، بنابراین نه از ارتفاع می ترسد و نه از سقوط.
غلامرضا تاجگردون همنشین نادر قاضی پور نماینده ارومیه امروز این پست را در اینستاگرام گذاشته است