در دیدار امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا با خانواده شهداء
امام جمعه مرکز شهرستان دنا گفت:امروز خدمت کردن به خانواده شهدا یک وظیفه مهم است و باید بدانیم که شهیدان این ستارگان درخشان باعث روشنایی آسمان این انقلاب شده اند.
امیر دریادار حبیب الله سیاری با 62 سال سن، تنها تفنگداریست که به عالی‌ترین مقام نیروی دریایی ارتش رسید. امیر سیاری با 10 سال و 3 ماه فرماندهی، بیشترین دوره خدمت در این مقام را در میان دیگر فرماندهان نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران داشت. اعزام 55 ناوگروه به آبهای آزاد و پهلوگیری در بیش از 20 بندرخارجی، توجه عمیق به سواحل مکران در دریای عمان، ساخت تجهیزات مهم نظامی ازجمله چند ناوشکن، ناوچه و زیردریایی و... ازجمله نقاط درخشان کارنامه دریادار سیاری در نداجاست که فرمانده معظم کل قوا آن را نیروی دریایی راهبردی نامیدند.
گفته می شود گزینه های اصلی معاونت های سیاسی امنیتی، معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی و عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای تایید به وزارت کشور معرفی شده اند .
صبح امروز فردی با همراه داشتن اسلحه‌ کلاشینکف وارد اداره‌کل تعاون، کار و امور اجتماعی می‌شود و در محل اتاق معاون این اداره‌کل او را مورد ضرب و شتم قرار می‌‌دهد.
فوری
یک ارباب رجوع در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به سمت کارمند این اداره تیراندازی کرد.
خداحافظی نیک اقبالی با استانداری
معاون امور عمرانی استاندار استان مرکزی انتخاب خود به عنوان معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد را تایید کرد.
سخنران مراسم 13آبانماه شهر سی سخت
سخنران مراسم 13آبانماه شهر سی سخت با اشاره به این موضوع که 13 آبانماه یک تاریخ در عرصه بین المللی است که برگرفته از نهضت عاشورا است،تصریح کرد:13 آبانماه روزی در امتداد انقلاب اسلامی است.
شعار مرگ بر آمریکا شعاری ابدی در بین ایرانیان
مردم شهرستان دنا با حضور حماسی در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبارجهانی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و "مرگ بر اسرائیل پیام استکبار ستیزی و مبازه دائمی خود با زور و تزویر را به نمایش گذاشتند.
امام جمعه موقت سی سخت:
خطیب موقت جمعه مرکز شهرستان دنا گفت: متاسفانه برخی با ساده لوحی برجام را یک دستاورد بزرکی خوانند و به هر دلیلی خواهان داشتن ان هستند که این یعنی در دام دشمن افتادن است.
شهدایی که نامشان مظلوم است ولقبشان گمنام
فرماندار دنا گفت:کلنگ اجرایی پروژه جدید بازسای و مرمت تپچه نور شهدا شهر سی سخت بر زمین زده شده و در اینده نزدیک با همکاری سه نهاد اجرایی سپاه ناحیه مقاومت بسیج دنا، شهرداری سی سخت و میراث فرهنگی این پروژه اجرایی خواهد شد.
معمای 10ساله دنا نشینان
احداث دو بیمارستان سی سخت و بخش محروم پاتاوه به عنوان یک مطالبه جدی مردمی طی ۱۰ سال اخیر به یک معمای حل نشدنی تبدیل شده که امروز حتی با فراهم کردن زیر ساختهای ان هنوز کلنگ آن توسط مسئولان بر زمین نشده و این موضوع باعث نگرانی مردم شده است.
واکنش فرماندار دنا به خبر سفیر دنا
فرماندار دنا گفت: در زمینه بررسی وضعیت بیماری این نوجوان کریکی شاهین یوسف وند با آن بیماری نادرش دستور ویژه ای را برای آخرین وضعیت درمانی و حمایتی وی صادر کرده ایم.
مدیرآموزش و پرورش شهرستان دنا:
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا گفت: استعفای شفاهی خود را با جمله "دیگر نمی‌توانم در این شهرستان خدمت کنم" به مدیرکل آموزش و پرورش استان داده ام و سرپرست آموزش و پرورش دنا نیز مشخص شده است.
فرمانده انتظامی استان خبر داد:
طی دو عملیات جداگانه توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ در شهرستان بویراحمد؛ مقدار 116 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد .
حادثه رانندگی/
برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو در محور یاسوج به شیراز موجب کشته شدن 2نفر و زخمی شدن 3تن گردید.