معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: از آتش شوزی در کارخانه ذوب آهن باقری در بامداد امروز خبر داد.
کودک یاسوجی که در خشک‌کن ماشین لباسشویی گرفتار شده بود، با تلاش ماموران آتش نشانی نجات یافت
نیروی های آتش نشانی شهرداری و شرکت نفت و نیروی انتظامی برای امداد رسانی در محل حادثه حضور دارند
بر اساس اخبار رسانه‌ها مطرح می‌شود
رسانه‌ها نوشته‌اند که تعدادی از اصلاح طلبان «کهگیلویه و بویراحمد» با برخی مسئولان ارشد دولتی در تهران دیدار و خواهان کنار گذاشتن استاندار شدند.
رئیس کل دادگسترى استان کهگیلویه وبویراحمد از قطعیت یافتن حکم اعدام متجاوز به عنف یاسوجی در دیوان عالی کشور خبرداد.
جمعی از جامعه جانبازان و ایثارگران شهرستان کهگیلویه طی نامه‌ای به سازمان بازرسی استان کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداری این شهرستان به استخدام و بکارگیری نیرو در ادارات بدون طی شدن مراحل قانونی و عدم توجه به قشر ایثارگران اعتراض کرده‌اند.
یکی از مسئولان سابق استان کهگیلویه و بویراحمد که در کنار یک راس بز کوهی شکار شده عکس یادگاری گفته است به دستگاه قضایی معرفی می‌شود.
فرمانده انتظامی پاسگاه مادوان گفت: شب گذشته در گشتی پلیسی در منطقه مادوان، دو سارق زورگیر که سرقت به عنف نیز در کارنامه خود داشتند در حین اعمال مجرمانه دستگیر شدند.
او زندگی‌ اقتصادی‌اش را با یک بسته آدامسی که با گرو گذاشتن کاپشن خود به دست آورد، آغاز کرد و با فروش آن نخستین درآمدش را کسب کرد.
با پایان سرشماری نفوس و مسکن سال 95
مشارکت مردم استان در سرشماری نفوس و مسکن را 95 درصد عنوان کرد و گفت: پیش‌بینی و برآورد مرکز آمار ایران برای جمعیت استان 716 هزار و 614 نفر در سال جاری است.
آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.
سئوال این است که آیا این گونه اقدامات خویشاوندسالاری مورد تنفر عامه مردم در قاب وجدان و خاستگاه انقلاب می‌گنجد و بر خلاف مشی انقلاب، نظام و آرمان‌هایی که شهدا برای ما ترسیم کرده‌اند، نمی‌باشد؟
سال گذشته کلیپی در فضای مجازی رد و بدل شد که در آن یک مامور نیروی انتظامی از دست دو جوان به اتهام سواستفاده از جایگاه نیروی انتظامی کتک می خورد.
آقای نوروزی به کجا چنین شتابان؟
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان جمعی از بستگان، دوستان، آشنایان و افراد دارای روابط و پارتی را در سازمان متبوع خود استخدام کرده است.
استان سیاست زده کهگیلویه و بویراحمد که قریب به نیم‌قرن از شکل‌گیری‌اش می‌گذرد هنوز به دلیل معضلاتی چون، رابطه بازی، جناح‌بندی‌های کور سیاسی با فقر، بیکاری، افزایش آمار طلاق و … دست‌وپنجه نرم می‌کند