شب گذشته یکی از بسیجیان تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در ارتفاعات شمالغرب در حین ماموریت به شهادت رسید.
امید زندگانی در گفتگو با سفیردنا؛
بازیگر مطرح سینما و تلوزیون گفت: قطعا شهید سردار سلیمانی از جمله آنهایی است که وقتی جوانی به مشکلی برمیخورد آن را الگو قرار می دهد.
احمد نجفی در گفتگو با سفیردنا؛
احمد نجفی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران بابیان اینکه باید قدر قهرمانانی ملی را دانست گفت: اگر سردار سلیمانی نبود منافع ایران در منطقه به خطر می افتاد.
به همت تکاوران تیپ ۴۸ فتح صورت گرفت؛
پس از گذشت ۱۱ سال از شهادت سردار "شهید گودرز نجفی" و همرزماننش در مناطق عملیاتی شمال غرب، یادمان این شهدای گرانقدر سپاه فتح در این منطقه ساخته می شود.
با حضور گروه های جهادی و مسئولان شهرستان دنا؛
با حضور مسئولان شهرستان دنا و جمعی از بسیجیان و جهادگران همایش بزرگ جهادگران فاطمی با حضور گروه های جهادی شهرستان دنا برگزار شد.
پیوند زوج جوان کهگیلویه و بویراحمدی از کنار مقبره مطهر شهدای گمنام شهر یاسوج با هدف ترویج ازدواج آسان مبنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری آسمانی شد.
همزمان با شام غریبان حسینی؛
یادواره ۱۷ شهید دهستان توتنده با محوریت شهید شاخص شهرستان دنا،شهید "کاظم عبدالمجیدی" برگزار شد.
به همت گروه جهادی شهید ابراهیم هادی صورت گرفت؛
گروه جهادی شهید ابراهیم هادی اقدام به طبخ و توزیع بیش از ۴۵۰۰ پرس غذای گرم برای عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) کرد.
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.
مراسم استقبال و وداع با پیکر پاک و مطهر شهید تازه تفحص شده، روز شنبه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در یاسوج برگزار شد.
نمونه ای از عشق و ارادت کودکان سرزمین برف و آفتاب (شهر سی سخت) و شهرستان دنا به سردار دلها در این فیلم قابل مشاهده است.
گزارش تصویری
حوزه مرکزی بسیج محمدرسول الله(ص)شهرستان دنا به مناسبت یکمین سالگرد شهات سردار سلیمانی اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در مرکز شهر سی سخت کردند
در نشست هم اندیشی نهم دیماه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی شهرستان دنا مطرح شد؛
با حضور ائمه جماعت مساجد شهر سی سخت و فرمانده سپاه شهرستان دنا نشست هم اندیشی دهه بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در دفتر امام جمعه شهر سی سخت برگزار شد.
به مناسبت سالگرد شهادت سردار رشید اسلام؛
به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت سردار رشید اسلام"حاج قاسم سلیمانی"اولین یادواره آن شهید والامقام و ۵ شهید والامقام شهر پاتاوه به صورت مجازی در شهرستان دنا برگزار می شود.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی از برگزاری یادواره مجازی 120 شهید والامقام شهرستان دنا تقدیر کرد.