رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران دنا؛
شهرستان دنا 120شهید والامقام را تقدیم انقلاب کرده است که تمثال مبارک آنان در میادین و بلوارهای شهر سی سخت در حال نصب است.
پای خاطرات گردان تک نفره جنگ
شهید خرازی در مورد دلاوری‌های شهید عبدالرسول زرین عنوان کرده است: «انگار که ایشان جنگی به دنیا آمده بود.» در جای دیگر هم او را «گردان تک نفره جنگ» خطاب کرده بود چون به اندازه یک گردان موثر بود.
به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا:
در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا و مدیریت آموزش و پرورش دنا از خانواده شهید "ایلیا سجادی" در روستای کریک سرکشی بعمل آمد.
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی:
زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهداء کمتر از شهادت نسیت.(مقام معظم رهبری)
با گذشت 6سال از خاکسپاری دو شهید والامقام گمنام در تپه نورالشهدای شهر سی سخت، یادمان شهدای گمنام این شهر همچنان چشم به راه وعده های مسئولین است.
سفره ای که مادر شهید جاویدالاثر فضل الله خوید برای فرزندش پهن کرده خبر از امیدی می دهد که چراغ آن هرگز خاموش نخواهد شد.
مسئول هیئت فاطمیون در این باره گفت: عملیات خاکبرداری این مجموعه با استعانت از خداوند منان و توسل به امام رضا (ع) شروع شد.
در مزار شهداي شهرستان دزفول قبري وجود دارد که بدون هر گونه جلوه اي هم سطح زمين قرار دارد. اين قبر متعلق به شهيد بهمن (محمد جواد) درولي است. بهمن دُرولی همون دانشجوی شهید (دانشگاه علم و صنعت) که وصیت کرد که : قبرم را ساده و هم سطح زمین درست کنید و با اندکی سیمان روی آن را بپوشانید و فقط با انگشت روی آن بنویسید: پر کاهی تقدیم به آستان قدس الهی
درحالی که رقم فیش های لو رفته برخی از مدیران طی روزهای اخیر در کانون توجهات قرار گرفته انتشار این مبلغ در فضای مجازی حیرت کاربران را به همراه داشته است.
سردار ستار اورنگ بهمن ماه سال گذشته در راه دفاع از حرم عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب سلام‌الله علیها در حین عملیات مستشاری در سوریه به مقام رفیع شهادت نائل شد.
پیکر شهید مدافع حرم "محمدهادی ذوالفقاری" بنا به وصیتش در وادی السلام نجف به خاک سپرده شد و به دلیل علاقه‌ای که به شهید "ابراهیم هادی" داشت، مزار یادبودی نیز در مزار یادبود شهید هادی در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نصب شد.
شهید عبدالصالح زارع از رزمندگان و مدافعان حرم حضرت عقیله بنی هاشم(س) بود که بهمن سال گذشته در حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
در این مطلب عکس یادگاری تنی چند از مسئولان نیروهای مسلح را با نورخدا موسوی جانباز صد درصد ایران مشاهده می کنید.