بخشدارمرکزی دنا؛
ایلخانی نسب گفت: ترجیح دادیم در خصوص حفر چاه باتوجه به حساسیت بالایی که در بین مردم منطقه دارد، کار کارشناسی شده تر صورت گیرد که اگر این قابلیت را داشته باشد محل حفر جابجا شود در غیر اینصورت نظر اهالی این روستاها را جلب کنیم.
شهر توریستی سی سخت با دارابودن جاذبه های گردشگری فراوان و چشمه های خروشان همچون نگینی در دل پایتخت طبیعت ایران و جنوب کشور می درخشد.
اندر احوالات بزرگترین میدان یک شهر؛
میدان کوثر شهر سی سخت واقع در ورودی شهر که بزرگترین و قدیمی ترین میدان این شهر محسوب می شود اکنون در احاطه علف های هرز قرار گرفته است و چشم به راه همت مسوولان شهر است.
مردم روستا های تل سیاه، کوخدان، سرمور و دهنو شهرستان دنا که 2 الی 5 کیلومتر با مرکز شهر سی سخت فاصله دارند از نبودن پل ارتباطی استاندارد و دارای حفاظ و استانداردهای لازم رنج می برند و چشم انتظار همت مسوولان اند.
به همت شهرداری:
باتوجه به حضور مسافران زیادی در فصل تابستان به شهر توریستی سی سخت، پروژه تعریض ورودی شهر که قسمتی از آن برعهده شهرداری بوده، با سرعت قابل قبولی در حال اجراست.
گودال عمیق و بدون حفاظ که سال ها در بلوار امام خمینی (ره) شهر سی سخت جولان می دهد، شهروندان و مسافران را در معرض خطر مرگ قرار داده است.
بلوار کمربندی شهر سی سخت واقع در یکی از ورودی های شهر است که مدت ها به صورت نیمه کاره رها شده بود و به گفته شهردار اکنون عملیات زیباسازی آن شروع شده است.
یک شهروند سی سختی به صورت خودجوش اقدام به تزئین و گل کاری پیاده رو کرده است که در نوع خود بی نظیر است.
تاکستان های شهر سی سخت یکی از جاذبه های توریستی این شهر محسوب می شود که برداشت غوره در سطح وسیعی از باغات انگور آن آغاز شده است.
عضو شورای اسلامی شهر سی سخت در اقدامی ابتکاری با فراهم کردن فضایی موثر برای نقد و بررسی مسایل و موضوعات مرتبط با عمران و آبادانی شهر سی سخت سعی دارد تا از نظرات تمامی شهروندان و صاحب نظران در زمینه های عمرانی نهایت استفاده را ببرد.
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن آنها جلب می نماییم.
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن انها جلب می نماییم.
در مجموعه گلدون وبلاگی پیش رو از بهترین وبلاگ نویسان استان مطالبی جمع آوری شده است که توجه شما را به دیدن انها جلب می نماییم.
فتنه که گاه به بهانه سیاست رخ می دهد و گاه به بهانه اقتصاد؛ اگر راهش را به سمت اقتصاد کج کند آنوقت قدرتمندتر خواهد شد.
آرایش سیاسی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم/2
بی‌تردید، پیش‌بینی آرایش سیاسی انتخاباتی با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با شعار «اعتدال» و اصرار بر ارائه‌ی لیست اعتدالی و لابی و رایزنی با شخصیت‌ها و چهره‌های تأثیرگذار دو جریان اصلاح‌طلب و اصول‌گرا مبنی بر ایفای نقش در این جریان، در چنین شرایطی، بسی غامض و دشوار است و بر پیچیدگی فضای سیاسی انتخابات افزوده است.