فرماندار دنا به همراه جمعی از مدیران شهرستان دنا و مدیرکل امور عشایر استان از مناطق مرزی استان و روستاهای جلاله شهرستان دنا بازدید کردند.
مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان دنا در اقدامی شایسته به مناسبت هفته دفاع مقدس از جهادگران عرصه عمران و سازندگی دنا تجلیل کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بیان کرد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در مراسمات عزاداری شهر سی سخت که با حضور مسئولان شهرستان دنا برگزار شد حضور یافت و از نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در تاسوعا و عاشورای حسینی بازدید کرد.
خبر خوش فرماندار دنا برای داوطلبان کنکور؛
فرماندار دنا در خصوص اعطای سهمیه کنکور به زلزله زدگان گفت: متقاضیان قبل از انتخاب رشته برای اخذ گواهی تایید سکونت اقدام نمایند.
حاشیه های نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری
نخستین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حالی برگزار شد که رئیس سابق بانک مرکزی نخستین معترض بود.
رئیس شبکه بهداشت دنا در گفتگو با سفیردنا؛
رئیس شبکه بهداشت شهرستان دنا گفت:فاز دوم مربوط به واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در شهرستان دنا به صورت کامل صورت گرفت و مرحله سوم از هفته جاری آغاز می شود.
در گفتگو با رئیس شبکه بهداشت دنا مطرح شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از واکسینه شدن بیش از ۸۰ درصد افراد بالای ۸۰ سال در یک روز کاری توسط تیم ضربت سلامت شبکه بهداشت و درمان خبر داد.
در نشست کمیته ملی واکسیناسیون کرونا شهرستان دنا چه گذشت؟
کمیته ملی واکسیناسیون کرونا در شهرستان دنا با حضور فرماندار شهرستان دنا، فرمانده سپاه پاسداران دنا، رئیس شبکه بهداشت و درمان و اعضای شورای سلامت شهرستان دنا برگزار شد.
گزارش مردمی؛
با گذشت بیش از شصت روز از زلزله سی سخت آواربرداری و تخریب خانه های آسیب دیده به منظور ساخت مجدد ادامه دارد ولی روستائیان سی سخت از سرعت پایین عملیات تخریب گلایه دارند.
کمبود زیرساخت های شهری در منطقه مسکونی عباس آباد شهر سی سخت موجب نگرانی شهروندان این منطقه شده است.
برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بسیج فقط تشکیل پرونده نیست و بسیجی باید در فضاهای غبارآلود سیاست داخلی و بین المللی روشنگر جامعه باشد.
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
به مناسبت هفته بسیج و با توجه به نیاز بانک خون کشور و استان به انواع گروه‌های خونی، بسیجیان و پاسداران شهرستان دنا وحوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه با اهداء خون خود به یاری نیازمندان شتافنتد.
سه تن از معلمان بسیجی شهرستان دنا در حرکتی جهادی و خودجوش با حضور در روستای بخش پاتاوه دنا اقدام به آموزش دانش آموزان بازمانده از تحصیل کردند.
در گفتگو با ریئس فوریت های پزشکی استان مطرح شد؛
رئیس فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با گذشت بیش از 7 سال از استقرار اورژانس بین جاده ای سی سخت – یاسوج، این پایگاه همچنان در کانکس مستقر است.
حمایت نکردن مسئولان از باغداران سی سخت و نبود سبد برای توزیع محصولات و باز شدن پای دلالان به بازار سیب دنا باعث شده که باغ داران این منطقه محصولات درجه یک خود را به ضایعاتی تبدیل کنند.