افول پادشاهی سیب در سرزمین برف و آفتاب
قصه سیب امروز آن شیرینی دیروز را در کام باغداران دنا نشین ندارد و دست مافیای میوه و یا همان اژدهای بازار باعث شده که امروز باغداران دنا نشین بجای بهره برده از شیرینی این میوه زیبا و بهشتی از آن بجز غم زدگی محصولات چیزی را به عیان نبینند.
واکنش فرماندار دنا به خبر سفیر دنا
فرماندار دنا گفت: در زمینه بررسی وضعیت بیماری این نوجوان کریکی شاهین یوسف وند با آن بیماری نادرش دستور ویژه ای را برای آخرین وضعیت درمانی و حمایتی وی صادر کرده ایم.
با بال و پر شکسته هم می توان پرواز کرد
در دل شاهین امید را دیدم و گفت من هیچ موقع ناامید نشده ام و همیشه امیدو وارم بوده ام و اگر چه پا ندارم اما با بال و پر شکسته هم می توان مانندشاهین بر فزار قله های دنا پروازکردم.
جانشین سپاه شهرستان دنا در پاتاوه:
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا با حضور در جمع نماز گزاران جمعه شهر پاتاوه به مناسبت هفته دفاع مقدس، طی سخنرانی مبسوطی از حوادث و رویدادهای منطقه و خاورمیانه پرده برداشت.
خطیب جمعه شهر سی سخت:
خطیب جمعه سی سخت با بیان اینکه ترامپ از درون شکست‌خورده است و منفور ملت خودش است خاطرنشان کرد: رشادت های رزمندگان در دفاع مقدس به ما آموخت که امریکا همچنان هیچ غلطی نمی تواند بکند.
به همت ناحیه مقاومت بسیج دنا:
با حضور بیش از 5 هزار نفر از مردم شهرستان دنا و مسوولین استانی و شهرستانی واقعه عظیم و تاریخی غدیر خم در روستای تمنک شرستان دنا بازساری شد.
رئس صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
رئیس صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر به شهرستان دنا گفت: صندوق کارآفرینی امید استان از ابتدای سال جاری تا کنون در شهرستان دنا ۶۸ فقره وام قرض الحسنه به مبلغ بیش از ۹ میلیارد ریال پرداخت کرده است که موجب اشتغل زایی ۲۸نفر شده است.
گزارش مردمی
"سرمور"در چهارو نیم کیلومتری شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده اما متاسفانه ای این روستا از نعمت خدمات رفاهی خصوصا آسفالت محروم بوده و با وجود اینکه مسئولان وعده های مختلفی داده اند اما هنوز به آن عمل نکرده اند.
انیشتین نام طوطی باهوشی است که می‌تواند صداهای مختلف را به خوبی تقلید کند.
یک مرد 22 ساله در شهر لس آنجلس آمریکا با انجام دهها عمل جراحی و پلاستیک خود را شبیه انسان های فضایی بدون جنسیت کرده است.
یک پیرزن 99 ساله هلندی در فیس‌بوک خود از پلیس خواست با دستبندزدن به او و انتقالش به زندان،آخرین آرزوی زندگی اورا برآورده کند والبته پلیس هم آرزوی اورا برآورده کرد
خورشیدماهی اقیانوسی سنگین ترین ماهی استخوان‌دار شناخته شده است.
ماهیان شیرخوار پارک آبزیان گوانزو چین
تصویر سونوگرافی یک جنین که انگشتان خود را به حالت خاصی در آورده به تازگی در رسانه‌ها و فضای مجازی به سوژه داغ خبری بدل شده است.
دهه فجر بهانه خوبی است که از نو تاریخ انقلاب را مرور کنیم. سراغ کاخ نیاوران آخرین عمارت گاه شاه می‌رویم و از صفر تا صد زندگی او را از نو بازگو کنیم.