تازه های سایت

11. فروردين 1395 - 11:18
عضو شورای اسلامی شهر سی سخت در اقدامی ابتکاری با فراهم کردن فضایی موثر برای نقد و بررسی مسایل و موضوعات مرتبط با عمران و آبادانی شهر سی سخت سعی دارد تا از نظرات تمامی شهروندان و صاحب نظران در زمینه های عمرانی نهایت استفاده را ببرد.

به گزارش سفیر دنا محمد حسین پور عضو شورای اسلامی شهر سی سخت در ابتکار عملی اقدام به ایجاد وبلاگی با موضوع "عمران دنا" کرده که به گفته وی قصد دارد با ایجاد فضای نقد و گفت و گو و با بهره گیری از نظرات صاحب نظران و تمامی مردم شهر سی سخت در جهت عمران و آبادانی شهر سی سخت حرکت کند.

 

به گفته حسین پور این وبلاگ با هدف ارتباط با این عضو شورا طراحی شده است و مردم شهر سی سخت میتوانند با ورود به این وبلاگ و بخش نظرات دیدگاهای خود در موضوعات حوزه عمران و آبادانی شهر سی سخت را با وی در میان بگذارند.

 

حسین پور دارای مدرک کارشناسی عمران و خزانه دار شورای شهر سی سخت است که قصد دارد با این اقدام موجبات رشد شهر سی سخت را فراهم کند.

 

مخاطبان سفیر دنا میتوانند با کلیک بر روی لینک زیر به این وبلاگ دسترسی پیدا کنند

 

http://omrandena.blogfa.com

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

کوچنش زیبا بوده؟ ایشون از الآن داره برا انتخابات دور بعد شورا فعالیت رسانه ای میکنه
با این کارها خودتونو فعلا سرگرم کنید خوبه. بابا بریت تو اجرا یه کاری کنید.یه فکری هم بحال قبرستان کنید
هر که میره کار اجرایی ما تازه میخوایم با وبلاگ
انصافا این شورا روشون هست باز ثبت نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
آخ سی ای اقدام
اقای حسین پور نیازی به پرسش وپاسخ وانتقاد نیست خودت از خودت بپرس در این مدت برای سی سخت چه کار مثبتی انجام داده ای
آفرین برشما.. دقیقا
که ...... ...... دنبال کارت تازه وش خبر وابیه تا دیگ ... ایسو وخو بیار وابسه
آخ سی مردم سی سخت با چنین شورای ............... . .............. غیر بومی در مورد سی سخت تصمیم می گیرند
الحق والانصاف جناب محمدحسین پور بعنوان عضو شورای شهر سیسخت زبانزد خاص وعام است. ابتدا ازخداوند جلیل ورحمان برای این عزیز آرزوی سلامتی وپیروزی داریم. بی شک ،عملکرد ایشان موجبات خوشحالی ورضایت مردم شهرسیسخت رادرپی داشته ودارد. لذا اگر کلیه مسولین بخصوص اعضا شورا وشهردارمحترم همکاری با مردم را رعایت کنند بی شک موفقیت درپی دارد/. یاعلی مدد پیروزباشید وسربلند@
کاملاً با نظرت مخالفم، اتفاقاً شورا در زمینه مسائل احتماعی خیلی موفق بوده و در زمینه مسائل فنی و مهندسی موفق نبوده، مهندس شورا هم کسی نیست جز حسین پوره عزیز، البته ما به عنوان ی فرزند سی سخت، آرزوی موفقیت براش داریم، ولی شورا از لحاظ فنی موفق نبود که این به خاطر ضعف اعضای فنی شورا هست که بارزترینشون حسین پوره.
بله شما درست میفرمایید عزیز دلم کاملا شما رو میشناسم داری دست به تخریب مهندس حسین پور میزنی . به مهندس خودش هم گفتم ولی داره حرمتت رو نگه میداره و آبروداری میکنه اگر نمیتونی کمک کار ایشون بلشی و خیلی هم ضعیفی هستی حداقل بزار کارشو انجامبده . . سائل اجنتماعی هم از جمله طلاق و اعتیاد و.... عالی پیش میره شما هم به امورات خودت برس .
بنظرم اگه یه جمعبندی سرانگشتی کنیم ایشون ازتمام افراد شورا سرتر بودند وفعالتر...براشون آرزوی سلامتی وموفقیت دارم
صبح زاگرس