تازه های سایت

27. مهر 1395 - 0:22
شنیده ها حاکی از تغییر زود هنگام در کرسی ریاست اداره ورش و جوانان شهرستان دنا حکایت دارد.
به گزارش سفیر دنا و به نقل از منابع آگاه شنیده ها حاکی از تصمیمات نهایی برای تغییر در مجموعه ورزش و جوانان شهرستان دنا حکایت دارد.
 
یک منبع آگاه در این باره به سفیر دنا گفت:مسیله تغییر در ریاست اداره ورزش و جوانان دنا مربوط به بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده که به علل مختلف تا کنون به تعویق افتاده است .
 
این منبع آگاه با بیان اینکه تغییر در این مجموعه مستلزم هماهنگی با نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی است افزود:این تغییر در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد.
 
وی افزود:گزینه های متعددی پیگیر تصاحب صندلی ریاست بر ورزش و جوانان دنا است که در نهایت گزینه مورد تایید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداردنا بر این کرسی تکیه میزند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ظاهرأ گزینه مورد نظر دارای تحصیلات مرتبط با ورزش نیست و مدتی هم که در امور ورزشی فعالیت داشته است موجبات خسارت به اموال عمومی و بیت المال متعلق به شهرستان دنا را فراهم آورده است که در صورت لزوم ما به تشریح این موارد دست خواهیم زد . لذا از همین جا ما مراتب اعتراض خود را به بانیان این امر اعم از نماینده مجلس و فرماندار دنا اعلام میداریم.
اونی که تو میگی خودش بدلیل ورود در معاملات دولتی باید منتظر 2 تا 4 سال حبس باشه
تنها دلیل مدیر کل ورزش و جوانان برای برکناری آقای گودرزی این است که جناب گودرزی برای تصدی پست مدیر کل ورزش استان معرفی شده اند و آقای ایزدپور برای حفظ صندلی خود و دور کردن یکی از مدیران جوان شهرستان دنا از صحنه رقابت به این فکر افتاده است و متأسفانه برخی نیروهای سرخود نیز برای پیشبرد منافع شخصی خود این تفکر غلط مدیر کل .. را دنبال روی میکنند.
خداوکیلی یه نیروی فعال به درد بخور و دلسوز بیارید...من یه ورزشکارم توی این دوسه سال مدیریت آقای گودرزی٬ایشون فقط یک بار سر تمرین بچه ها اومدن.. داد همه هیئت ها بالاست..باتشکر
حداقل یه مدیری باشه که مثل مدیرالان ............رییس تربیت بدنی به خیلی امور باید رسیدگی کنه
فکر نکنم تو ورزشکار باشی چون ورزشکاران لااقل وجدان بیداری دارند اما جنابعالی به ناحق سخن میگویی
اتفاقا بنده وجدان خیلی بیداری دارم .. وچون وجدانم بیداره اینو میگم خداوکیلی چندبار اومدی سر به ورزشکارازدی؟؟؟خداوکیلی
فعلأ که وزیر استعفا داده و اداره کل ورزش و جوانان استان هم در اوج ....به سر می برد بعید هم نیست که مدیر کل دست به این اقدامات بزند استانداری و ادارات مافوق هم هیچگونه اعتراضی به اقدامات ناصواب و .. مدیر کل ندارند و در کل مدیر کل داره یکه تازی میکنه
الا یا ایها الناس مدیر کل مغرض و غیر ورزشی میخواد گودرزی را برداره و . رو بذاره جاش یعنی یکی با تحصیلات ورزشی بره و یه لیسانس دینی و عربی بیاد جاش بشینه خودتان به قضاوت بنشینید
تخلفات آقای .. در ورزش زیاد بوده و در مراحل پیگیری است
چرا یک عضو شورای شهر که بعنوان امین مردم و جهت پیگیری امورات مردم انتخاب شده است همچون .... بر همه مناصب و امتیازات سایه می افکند و به هر جایی برای کسب منافع شخصی سرک می کشد؟ آیا یک کارمند دولت باید در مزایده واگذاری اماکن گردشگری (کوه گل سی سخت) شرکت کند؟ آیا یک کارمند دولت باید در مزایده استخر سی سخت شرکت کند؟ آیا فقط برای رسیدن به نام و نوا باید از نام شورا و اعتماد مردم سوءاستفاده کند؟ آیا ........ مدیران و جوانان برای رسیدن به پست و مقام توسط برگزیده مردم در شورای شهر جایز است؟آیا این متخلفین میدانند که قانون برای این تخلف آنها چهار سال حبس در نظر گرفته است؟ سکوت تا کی؟ عدم مسئولیت پذیری تا کی؟ تضییع حقوق جوانان این شهر تا کی؟ صرفأ جهت تذکر نهایی یادآوری نموده و در صورت تکرار عملأ برخورد و پیگیری خواهد شد. سفیر دنا لطفأ به گوش شورائیان برسانید.
صبح زاگرس