تازه های سایت

12. آذر 1395 - 20:50
عضو شورای شهر سی سخت به برخی سوالات مردمی مطرح شده در پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا پاسخ داد.
 به گزارش سفیر دنا محمد حسین پور عضو شورای شهر سی سخت در گفت و شنود با خبرنگار سفیر دنا به برخی سوالان مطرح شده در بخش "مطالبات مردم از مسوولان" که هفته گذشته به مطالبات مردم از اعضای شورای شهر سی سخت اختصاص داشت پرداخت.
 
حسین پور در پاسخ به سوالی مبنی بر علت عدم بازگشایی معابر و خیابانهای امتداد سیل بند سی سخت با بیان اینکه جهت بازگشایی معابر جدید باید در فضای تعاملی با مالکین و یا طبق ماده 101 قانون شهرداری ها بازگشایی صورت بگیرد افزود: اراضی جنوبی سیل بند موسوم به کایافی خارج از محدوده شهر می باشد و باید با ارجاع به کمیسیون ماه 5 و تصویب در این کمیسیون امکان صدور پروانه و بازگشایی معابر این مکان فراهم شود .
 
عضو شورای شهر سی سخت با بیان اینکه پیش از این پیشنهاد الحاق این منطقه به حوزه شهری مطرح شده است خاطر نشان کرد:موضوع الحاق این منطقه که حفره ای در نقشه شهری ایجاد کرده است پیش از این با مخالفت اعضای این کمیسیون که متشکل از دستگاههای مختلف است مواجه شده است .
 
وی افزود :با توجه به محدودیت فضا جهت ساخت و ساز در شهر سی سخت طرح پیشنهاد الحاق این منطقه به محدوده شهری مجددا به کمیسیون ارجاع می شود.
 
عضو شورای اسلامی شهر سی سخت به موضوع باغ شهرداری سی سخت و شرایط بد حاکم بر این باغ اشاره کرد و افزود: به علت تنوع درختان مثمر و غیر مثمر موجود در این باغ و به جهت کاهش هزینه های شهرداری این باغ به بخش خصوصی واگذار شد.
 
حسین پور ادامه داد:این باغ که بخشی از مجموعه گردشگری شهرداری را شکل داده است با طرح پیشنهادی شهرداری به سازمان شهرداری ها در حال الحاق به مجموعه سوییت های گردشگری است.
 
 
حسین پور در ادامه به درخواست یکی از شهروندان مبنی بر لزوم بهبود وضعیت سرویسهای بهداشتی گلزار شهدای سی سخت گفت:بر اساس مصوبه جدیدی که به شهرداری ابلاغ شد موضوع سرویسهای بهداشتی و آبخوری این مکان در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

سلام خدمت حسین پور چه عجب مگه خبری ؟پاسخگو شدین کاش دوران خدمت همیشه پاسخگو بودین
جواب نده میگن بیخیالن.جواب بدن میگن خودنمایی میکنه.مردم سی سخت نیاز به اصلاح رفتار دارن.
واقعا آقای حسین پور هدفش خدمت به مردم هست. و مردم هم باید از ایشان حمایت کنند.
چشم بصیرت داشته باشی هم پاسخگویی مهندس حسین پور میشنوی هم عملکردهایش. قرار نیست کسی براتون معجزه بکنه یک قدم شما بردارید 10قدم شورا برمیداره ولی متاسفانه قدم های شما به طرف بن رود وکلنجه و امثالهم میباشد .
دست اقای مهندس حسین پوردردنکنه که درموردسوالات جواب دادند.ازبین اعضای شوراهرچندجوان هستندولی اجتماعی ودارای بیان خوب هستند.یکی ازخصلتهای شورامردمی بودن است .
مال اینه که انتخابات نزدیکه دارن جواب میدن.
متاسفانه چهارستل تمام درخاموشی محظ بودند واین روزها کم کم ازخواب غفلت بیدارشده اند اقای حسین پور خیلی دیره دیگه
دقيقا گل گفتي
تخریب..خودی..درست.نیست....
درود بر جناب حسین پور که واقعا"ازصمیم قلب پیگیر مشکلات مردم هستند. ازخداوندمنان آرزوی سلامتی برای ایشان طلب میکنیم.
سلام بر همه جوانان دلسوز.چون همه مابه نوعی وابسته به هم هستیم ولی شورای شهرسی سخت بسیار ضعیف بود البته از این بیشترنتوانستند چون عزیزان گرفتارکارهای شخصی خودشان بودندشوراهم شغل دوم وسوم بودبرایشان.ازاین گذشته شهردارهم تاابن اندازه تونست کار کندکه کار خاصی توی شهر سی سخت انجام نگرفت این شهرنیاز ب شورای قوی ودلسوز دارد ونیاز به شهرداری دارد که حداقل بانفوظ باشه این که توی اتاقی بنشیندوبگوید شهردارم کاری انجام نمی گیرد مابایدجواب گوی آیندگان باشیم اگه نمی تونیم این جسارت راداشته باشیم که واگذارکنیم به کسی کهمی تونه برای این شهر کار کندحیف این شهر که فدای یک سری قوم گرایی شده تومسولی احساس مسولیت کن برای شهرنه برای اینکه چند روزی بهت بگن شهردار چندتااز نیروهای شهرداری درادارات دیگه کار می کنه حقوقش ازشهرداری می گیره روی هم رفته تعداداندکی کارگر درشهرکار می کنه بقیه توی شهرداری چکار ی انجام می دهند گارگرساده جمع می شن میان خدمت شما. برای حقوقشان باآنها...... می کنی یادرنامه شما که نوشته بودی فقط کارمندان حقوق بگیرن آیاهمین کارگرنیست که شما ادعای شهردار می کنی درهرصورت ای شهرباید سهردارتوانمندی داشته باشه دست حضرتعالی دردنکنه به امید آن روزی که هرکسی نمی تونه شجاعت وجسارت داشته باشه تاکس دیگری کرسی رابه عهده بگیره
فقط به یه سوال جواب بده .چرا بین اینهمه جوون بیکار تو و 50نفر مثل تو باید بری سر کار.امتحان دادید؟ گزینش شدین؟غیر از اینه که با پارتی بازی رفتی اونجا؟باید هم طلبکار باشی.
خوب گفتی مردم بایداصلاح بشه آقای محترم بیشتردقت کنید بعد مردم رانصیحت کنید بایدموقع حرف زدن یاپیغام دادن بیشتر حرف خود رامزه مزه کنی بعد بپردازی به نصیحت
آقای منصور موسوی کمتر چخان کن میشه یکی از اون کارهایی که ایشون پیگیری کردند را برای مردم بگید . برادر دچار توهم شده اید بهتره به فکر درمان توهم خود باشید . میدونم با کدوم عضو شورا مشکل دارید .
مهندس حسین پورمثل شیرپیگیرمشکلات هستند...شمااگه ناراحت هستین ازایشون الگوبرداری کنیدنه اینکه به فکرخودتون باشید...
مهندس؟؟؟؟؟؟؟ مثل شیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کار در این سه ساللل؟؟؟؟؟؟؟ هههههههه خدایاپناه برتو
هرچی فکر میکنم ببینم این شورا چه نکته مثبتی داشتن تو این سه سال به هیچی نرسیدم اون چیزی که من دیدم فقط درجا و حتی پسرفت شهر بود٬متاسفم
یه سوال داشتم از ایشون چرا نوارهای حفاری شده در پیاده روهای دو سمت خیابان مرکزی شهز حدفاصل چهار راه نیروی انتظامی تا پل سیلبند بعد از گذشت زمان زیاد و حتی چند سال هنوز ترمیم نشده است؟ مطابق قانون هر یک از دستگاه های اجرایی حفار ابتدا باید از شهرداری مجوز حفاری بگیرند و بابت این مجوز باید مبلغی حدود 30 هزار تومان برای هر متر بپردازند و برای ترمیم مسیرها نیز مبلغی حدود 40 هزار تومان برای هر متر بپردازند حال در دوره شورای شما و شهردار قبلی چه شده است که این مسیرها ترمیم نشده اند ؟ آیا شهرداری نتوانسته پول بگیرد و مجوز صادر کرده است؟ آیا پول گرفته شده و در محل دیگری هزینه شده است؟ آیا این پیاده روهای درب و داغون زیبنده این شهر توریستی است؟ آیا حقوق شهروندی عابرین فدای ندانم کاری ها یا نامتخصصی یا چشم پوشی ها شده است؟
که په مهندسسسسسس سی چه جواب نیی وت پرسینه سی چه حفاری داخل پیاده رویل ترمیم نوابیه؟ په پیلش و کوچو رفته؟ مقصر و ندانم کارش کیه؟ مه جوابی نیاری بیی؟
صبح زاگرس