تازه های سایت

15. ارديبهشت 1401 - 9:46
نارضایتی اعضای تعاونی گردشگری برف و آفتاب دنا از مدیر میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان دنا در پی حوادث رخ داده در ورودی منطقه کوه گل سی سخت بالا گرفت.

به گزارش سفیردنا؛ منطقه گردشگری کوه گل سی سخت از جمله نقاط بکر و توریست پذیر کهگیلویه وبویراحمد است که شهرت جهانی دارد و پدید آوردنده بزرگترین تعاونی مردمی در کشور یعنی" تعاونی گردشگری برف و آفتاب دنا" است.

 

تاج ملک مدیر تعاونی برف و آفتاب در این خصوص به سفیردنا گفت: در صورتی که برخی مناطق گردشگری استان در ایام کرونا باز بوده، کوه گل سی سخت  پس از دو سال بازگشایی شد.

 

وی افزود: رئیس میراث فرهنگی حمایتی در خصوص بازگشایی این مکان گردشگری نداشته و مخالفت هایی را صورت داد و کارشکنی کرده، با همه این موارد و وجود جوانان بی کار در منطقه و کمبود امکانات اولیه، کوه گل بازگشایی شد چرا که مسافران زیادی طبق سنوات گذشته در ایام تعطیلات عید فطر به سی سخت سفر می کنند.

 

تاج ملک گفت: برخوردهای فیزیکی صورت گرفته شده بین اعضای شرکت تعاونی برف وآفتاب وگردشگران در تعطیلات عید فطر در ورودی منطقه کوه گل موجب ورود نیروی انتظامی به منطقه و دستگیری عاملان شد که وجه خوبی نداشت.

 

وی افزود: مدیر میراث فرهنگی وگردشگری دنا تنش هایی به صورت پیامکی در واتساپ یکی از اعضای شورای شهر سی سخت (آقای رهامی) و مسئول تعاونی ایجاد کرده که با استفاده از کلمات نامتعارف صورت پذیرفت که باعث واکنش های در گروه های مجازی این شهر شد.

 

اکنون اعضای این شرکت تعاونی بزرگ با ارسال نامه ای به صورت مجازی خواهان بررسی موضوع واعلام نارضایتی خود از عملکرد مدیرشهرستانی ميراث فرهنگی و گردشگری دنا و برکناری وی شده اند.

 

گفتنی است این پایگاه خبری به منظور تنویر افکار عمومی حق هرگونه پاسخگویی از سوی مدیر میراث فرهنگی و گردشگری دنا در این خصوص را محفوظ می دارد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

من متاسفم برای شهر بافرهنگی که چنین فردی باشه تمام بی حرمتی وبی... به چنین مسئولیتی گمارده شده واقعا خجالت داره؟ لذا از مسئولین بالا خواهشمندیم که نسبت به این قضیه ودرخواست مردم اقدام لازم را مبذول فرمایند
صبح زاگرس