نمایش 1 - 10 از 203
احمد نجفی در گفتگو با سفیردنا؛
احمد نجفی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران بابیان اینکه باید قدر قهرمانانی ملی را دانست گفت: اگر سردار سلیمانی نبود منافع ایران در منطقه به خطر می افتاد.
افشین سنگ چاپ در گفتگو با سفیردنا؛
افشین سنگ چاپ هنرمند و بازیگر سینما و تلویزیون گفت: سردار سلیمانی همانند چراغی روشن در دل تاریکی های شب بود.
امید زندگانی در گفتگو با سفیردنا؛
بازیگر مطرح سینما و تلوزیون گفت: قطعا شهید سردار سلیمانی از جمله آنهایی است که وقتی جوانی به مشکلی برمیخورد آن را الگو قرار می دهد.
تهیه کننده فیلم سینمایی"گیرنده" در گفتگو باسفیردنا؛
محمد قهرمانی افزود: شرکت در انتخابات یعنی ما به این استقلال بها می‌دهیم و اجازه نمی دهیم دیگران در سرنوشت ما دخالت کنند و عدم شرکت یعنی سلب آزادی از خود.
پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با سفیردنا؛
پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون ایران گفت: انتخابات در کشور ایران همیشه مهم و حیاتی بوده است چرا که مردم پشت این قضیه هستند.
تهیه کننده و بازیگر مطرح تئاتر در گفتگو با سفیردنا مطرح کرد:
بازیگر مطرح تئاتر و نمایش "سقوط از ارتفاع پست" گفت: شرکت در انتخابات یعنی پاسداشت خون حاج قاسم سلیمانی.
کارشناس مسائل بین‌الملل:
صدرالحسینی گفت: افزایش مشارکت و انتخاب یک رئیس جمهور با آرای بالا می‌تواند یکی از مهمترین مولفه‌ها قدرت و دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب شود.
قطعی چند روزه آب آشامیدنی در روستاهای باگ، گزدون و شترخون بخش پاتاوه شهرستان دنا گلایه هایی را به دنبال داشته است که دلایل آن را رئیس آب و فاضلاب شهرستان دنا توضیح داد.
برگزیده جشنواره مالک اشتر بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: بسیج فقط تشکیل پرونده نیست و بسیجی باید در فضاهای غبارآلود سیاست داخلی و بین المللی روشنگر جامعه باشد.
به مناسب فرارسیدن هفته بسیج گفتگویی با یکی از بانوان بسیجی شهرستان دنا و برگزیده جشنواره مالک اشتر ترتیب داده شده که زندگی اش را وقف کودکان کرده است.

صفحه‌ها