نمایش 1 - 10 از 165
رییس امور آب شهرستان دنا از توقیف یک دستگاه لودر در حال تصرف در محدوده اراضی بستر رودخانه بشار خبر داد.
رئیس بنیاد مسکن دنا خبر داد:
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دنا از آمادگی این دستگاه برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه حوادثی به ساختمانهای حادثه دیده بر اثر زلزله ،سیل و بارندگی ها خبر داد.
شهردار سابق سی سخت و شهردار حال حاضر شهر اردکان فارس به برخی شایعات مبنی بر احتمال ورود وی به کارزار انتخاباتی پنجمین دوره شورای شهر اسلامی شهر یاسوج پاسخ داد.
دادستان دنا تاکید کرد :شکل گیری 9 دی که به صورت خود جوش اتفاق افتاد نشانگر این بود که با وجود اختلافات سیاسی ،خط قرمز همه جریانات اصل ولایت فقیه است و کسی که از این خط عبور کند بین آحاد ملت جایگاهی ندارد.
فرماندار دنا در گفت و گو با سفیر دنا تشریح کرد:
فرماندار دنا با بیان اینکه برای اولین بار بدون از هیچ چالشی اعتبارات شهرستان توزیع شده است افزود:سعی و تلاش ما بر نگاه متوازن و عادلانه به همه نیازمندی های شهرستان و ضروریات دستگاههای مختلف در شهرستان دنا بوده است.
عضو شورای شهر سی سخت به برخی سوالات مردمی مطرح شده در پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا پاسخ داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا از به زیر کشت رفتن 130 هکتار از اراضی شهرستان دنا خبر داد و گفت :این محصول در مقایسه با سایر محصولات تولید شده در اراضی دیم دنا صرفه اقتصادی بالاتری دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمدگفت:در صورت موافقت جشنواره بازی های بومی و محلی کشور به میزبانی شهر سی سخت برگزار می شود.
کتابخوان برتر شهرستان دنا را بشناسید
حسینیان در پاسخ به این سوال که بهترین کتابی که خوانده است چیست بیان کرد: تا کنون حدود هشت هزار جلد کتاب خوانده ام و سخت است یکی را انتخاب کنم
وی به فعالیت های طاهره آذر پیوند قهرمان جودوی استان و کشور اشاره کرد و گفت: برای وی 40 میلیون تومان هزینه شد و سامان پاکباز نیز 200 سکه بهار آزادی از وزارت ورزش دریافت کرد و 27 میلیون تومان نیز از طریق این اداره کل به وی پرداخت شده است.

صفحه‌ها