تازه های سایت

30. آذر 1396 - 14:30
انتقاد تند رئیس اداره راه و شهرسازی دنا نسبت به سخنان عضو شورای سی سخت
آقایان در محدوده قانونی شهر اظهار نظر کنند/ لطفاً عینک خوش بینی خود را بر چشم بزنید
رئیس اداره راه وشهرسازی دنا گفت: آقای پرندوار نایب رئیس شورای شهر سی سخت، اول از همه باید در محدوده کاری خودش سخن بگویید و نباید بدون سخن کارشناسی شده به موضوعاتی بپردازد که در چارت اداری و حتی کارشناسی وی نیست.

به گزارش سفیر دنا؛ شورای اداری شهرستان دنا در روز دوشنبه هفته جاری برگزار شد که در این جلسه حواشی رخ داد که برخی از مسئولان نسبت به آن اعتراض هایی داشتند.

در این بین سخنان یکی از اعضای شورای شهر سی سخت و انتقاد های وی از اداره راه و شهرسازی دنا باعث شده که مرادیان رئیس این نهاد نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد و در مصاحبه ای با خبرنگار این پایگاه خبری خواهان مطالبه گری در مورد این موضوع باشد.

مرادیان در گفتگو با خبرنگار سفیر دنا با اشاره به این موضوع که باید به آقایان گفت، هر سخن جایی و هر عملی، مکانی دارد، ابراز کرد: آقای پرندوار نایب رئیس شورای شهر سی سخت، اول از همه باید در محدوده کاری خودش سخن بگویید و نباید بدون کار کارشناسی شده به موضوعاتی بپردازد که در چارت اداری و حتی کارشناسی وی نیست.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دنا به سخنان پرندوار واشاره وی به محل سقوط خودوری تیبا در چند روز گذشته در ورودی شهر سی سخت اشاره کردو گفت: این مکان در محدوده کارگاهی راه و شهرسازی نیست و پیچ مورد اشاره اقای پرندوار ورودی دهانه پل شهید نجفی بوده که در دست اقدام جهت تصویب در وزارتخانه است و صرفا باهدف ساماندهی جاده و تلاقی جاده تعریض شده جدید با جاده قدیم اسفالت شده است.

مرادیان به انتقاد نایب رئس شورای شهر سی سخت به اتمام و بلاتکلیفی جاده کریک سیسخت اشاره کرد و گفت: خوب است که آقایان هم می گویند که این جاده 10 سال است که بلاتکلیف بوده ولی در حال حاضر این جاده در زمان مدیریت فعلی اسفالت شده و بر طبق قانون تعداد تابلوهای ایمنی از اداره راهداری و حمل و نقل جاده استعلام و به پیمانکار ابلاع گردیده که بعد از تعریض پل و خط کشی جاده بازگشایی خواهد شد .

وی با انتقاد از رویه سخنان واهی و انتقاد آمیز برخی آقایان در جلسه شورای اداری و روال همیشگی آنان گفت: ما از انتقاد هراسی نداریم اما اقای پرندوار شورای شهر سیسخت صرفا در محدوده قانونی شهر موظف ومجاز به اظهار نظراست و در حوزه راه و شهرسازی بنده تاکنون مصوبه و یا قانونی در خصوص اظهار نظر وی بر عملکرد راه و شهرسازی و تعیین کیفیت قیرو اسفالت ندیده ام و قانونگذار؛ نظارت بر عملکرد راه و شهرسازی را به گونه ای دیگر پیش بینی کرده است .

رئیس اداره راه و شهرسازی به همدلی مسئولان برای ایجاد زیرساختهای توسعه ای مرکز شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اداره راه و شهرسازی دنا با حمایت های بی دریع فرماندار محترم شهرستان نماینده محترم و مدیرکل محترم در یک و نیم سال گدشته پروژه هایی شامل احداث چهار خطه یاسوج سی سخت به طول ۱۱ و نیم کیلومتر ، حدف پیچ معروف به سردار کشته و اسفالت ۵کیلومتر از جاده یاسوج سی سخت و راههای روستایی بخش مرکزی را به اتمام رسانده است.

مرادیان به آسفالت ریزی روستاهای اقماری شهرستان دنا اشاره کردوگفت: در همین زمینه این نهاد آسفالت ریزی روستاهای احمداباد سمرون، گندی خوری و سیسخت بیاره،  را به سرانجام رسانده که برخی از این پروژه های فوق بعد از ۸ الی ۱۰ سال تعطیلی تعیین تکلیف شدند که این موضوع  از افتخارات راه و شهرسازی است.

رئیس اداره راه و شهرسازی دنا به بهسازی جاده برافتاب جلاله اشاره کرد و بیان داشت: این جاده در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همچنین جاده روستای سرتنگ رواق قیرپاشی آن انجام گرفته که ظرف یکماه اینده اسفالت خواهد شد.

مرادیان به آسفالت ریزی جاده مواصلاتی یاسوج به سی سخت نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۱۵ کیلومتر از ۴ خطه یاسوج اصفهان احداث و اسفالت ریزی شده است.

وی به انتقاد آقای نایب رئیبس به آسفالت نکردن روستای مرکزی دنا اشاره کردو افزود: تعجب ما از این است که چرا آقایان هرکجا که دلشان می خواهد انتقاد های بدون کارشناسانه به ما می کنند و این در صورتی است که آسفالت ریزی روستای اقبال آباد بنا برمتراژ آن 100متر آن به اداره راه و شهرسازی مرتبط بوده و ما خواهان آسفالت 300متر از ورودی آن هستیم و قول آسفالت ریزی آن را تا پایان سال داده ایم.

رئیس اداره راه و شهرسازی دنا ابراز کرد: آقایان اگر ادعای خدمت دارند؛بدون هرگونه حب و بغض سیاسی آسفالت ریزی محدوده خود را انجام دهند و بعد از ان با انتقاد های واهی عملکرد این نهاد را زیر سئوال ببرند.

انتهای پیام/ر

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

مدیری که نمیدونه بر یک اداره گماشته شده یا نهاد قعطا نخواد جایگاه شورا در طرح مطالبات مردمی رو بفهمه
صبح زاگرس