تازه های سایت

11. مرداد 1397 - 14:23
بلوار کمربندی شهر سی سخت واقع در یکی از ورودی های شهر است که مدت ها به صورت نیمه کاره رها شده بود و به گفته شهردار اکنون عملیات زیباسازی آن شروع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا واقع در 35 کیلومتری شمال غرب یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد است که دارای جاذبه های توریستی و گردشگری فراوان بوده و در همه فصول سال میزبان مسافران زیادی است که قصد تجربه آب و هوایی خنک و مطبوع با چشمه سارانی زلال و گوارا را دارند.

 

بی شک ورودی شهرها نقش بسزایی در زیبایی و مبلمان شهری دارد که شهرداری ها معمولا توجه ویژه ای به این بلوارها دارند و زیباسازی آنهار را در اولویت امور قرار می دهند، ولی بلوار کمربندی شهر سی سخت که حجم تردد بالایی در آن صورت می پذیرد نه تنها روشنایی ندارد بلکه رنگ آمیزی و درختکاری نیز نشده است.

 

بلوار بسیج یا همان بلوار کمربندی شهر سی سخت که مدت زیادی از افتتاح آن می گذرد، متاسفانه هنوز رنگ و بوی یک بلوار را ندارد و استاندارهای لازم برای تبدیل به بلوار واقعی را کسب نکرده است، به گونه ای که فقط اسم بلوار را به یدک می کشد و از هرگونه زیباسازی بی بهره است.

 

 

شهردار سی سخت در گفت و گو با سفیر دنا به اجرا عملیات کاشت درخت در اینت بلوار اشاره کرد و گفت: گودال های کاشت درخت ئر این بلوار حفر شده است که به فعالیت کارگزان در بخش دیگری از شهر فعلا مانده است.

 

محمدحسینی به عدم چمن کاری این بلوار اشاره کرد و گفت: به دلیل حجم بالای مصرف آب در کاشت و نگاهداری از چمن، در این بلوار به جای چمه از بوته ای گل که جلوه زیباتری دارد استفاده می کنیم.

 

شهردا سی سخت به خریداری کردن نهال های درخت های این بلوار اشارره کرد و در خصوص تعریض این بلوار در قسمتی که مغارضات شخصی دارد گفت: این قسمت از بلوار به دلیل قرار گرفتن باغ یکی از شهروندان، عرض کمتری نسیت به سایر نقاط بلوار دارد و تا کنون نتوانسایم مالک باغ را راضی به همکاری کنیم.

 

تصاویر اختصاصی سفیر دنا از وضعیت بلوار کمربندی شهر سی سخت در زیر آمده است:

تصاویر تکمیلی: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس