تازه های سایت

پربازدیدها

24. مرداد 1397 - 8:47
میدان شهدا شهر سی سخت در مسیر مجتمع ادارات واقع در بلوار شهدا مدت هاست که به صورت نمیه کاره رها شده است و مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده و موجب نارضایتی آنان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛ شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا از لحاظ دارا بودن منابع طبیعی و جاذبه های گردشگری خدادادی بسیار غنی است ولی از لحاظ زیرساخت های توسعه شهری و عمرانی کمبودهایی دارد که همت مضاعف مسوولان را می طلبد.

 

یک پروژه عمرانی زمانی موفق محسوب می شود که در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد، بخصوص پروژه هایی که در مرکز شهر بوده و شهروندان روزانه با آن سروکار دارند.

 

 

میدان شهدا شهر سی سخت واقع در بلوار شهدا یکی از آن پروژه هایی است که مدت هاست که به صورت نمیه کاره رها شده است و مشکلاتی برای شهروندان به وجود آورده که نارضایتی آنان را به همراه داشته است.

 

نیمه کاره ماندن این میدان که در مسیر مجتمع ادارات واقع شده است علاوه بره انعکاس چهره زشتی از شهر توریستی سی سخت موجب ایجاد مشکلات ترافیکی و تردد برای خودروها شده است چرا که این میدان در یکی از پر تردد ترین مسیر های شهر واقع شده است.

 

 

این پروژه، مراحل ساخت و ساز را پشت سر گذاشته است و تنها مرحله زیباسازی و رنگ آمیزی و چمن کاری آن باقی مانده است که به هزینه ای ناچیز و حداقل نیروی کار جهت اتمام صد درصدی نیاز دارد.

 

تصاویری از میدان نیمه کاره شهداء سی سخت در زیر آمده است:

تصاویر تکمیلی: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس