تازه های سایت

29. دى 1397 - 11:54
عدم ساماندهی وانت بارها و فروشندگان سیار در شهر یاسوج به معضلی همیشگی تبدیل شده است و تنها راهکار شهرداری در این خصوص تغییر مکان آنها و انتقال بار ترافیکی به نقطه ای دیگر از شهر بوده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا وجود وانت بارها در سطح شهر اگر چه قدرت خردید شهروندان را بالا برده و در مقابل گران فروشی برخی از میوه فروشان شهر بسیار کارامد بوده ولی عدم ساماندهی و بلاتکلیفی آنان بب بروز ترافیک های سنگین شده است.

 

شهرداری به عنوان متولی امور شهر باید مکان مناسب و قابل دسترسی برای شهروندان را برای این وانت بارها در نظر بگیرد و تنها انتقال آنها به نقطه پر تردد شهر نمی تواند مشکل را حل نمی کند.

 

 

پیش از این در ورودی و خروجی های شهر یاسوج تجمع این وانت بارها مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده بود که شهرداری یاسوج انتقال آنان را از دستاوردهای مهم خود خوانده بود، در صورتی که نه تنها این معضل را حل نکرده است بلکه با تجمع وانت بار ها در تقاطع پل سوم بشار و منطقه نغاره خانه باعث بروز ترافیم و مشکلات ترددی شده است.

 

 

در آذر ماه سال جاری بود که شهرداری یاسوج با افتخار اعلام کرد که وانت بارها را در سطح شهرو و ورودی و خروجی ها جمع آوری کرده و آنها را سانماندهی کرده است، ولی آنچه در واقعیت مشاهده می کنم خلاف این بوده و همچنان وانت بارها در نقاط پر تردد حضور دارند و در ساعات شلوغی موجب ترافیک و قفل شدن اتومبیل ها در هم می شوند.

 

 

با توجه به مطالب ذکر شده باید گفت حل مشکل مکان وانت بارهای یاسوجی نیاز به تصمیم اصولی و علمی دارد، تا این قشر دغدغه مکان را نداشته نبوده و در معاش خود دچار مشکل نشوند و اینکه سبب معضلات جدید برای شهروندان نشوند.

 

 

گفتنی است مکان جدید وانت بارها در تقاطع پل سوم بشار و منطقه نغاره خانه بوده که به خودی خود دارای ترافیک بالا است و حضور آنان در این مکان پر ترافیک نیز مشلاتی را به وجود آورده است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

تصاویر تکمیلی: 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس