تازه های سایت

25. اسفند 1397 - 16:01
در حالی که زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در آیین افتتاحیه زایشگاه یاسوج از تکمیل تقریبی همه پروژه های بهداشت و سلامت در استان سخن می گوید، پروژه بیمارستان سی سخت که بیش از یک سال از کلنگ زنی آن می گذرد همچنان بر زمین مانده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا؛ در حالی که زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در آیین افتتاحیه زایشگاه یاسوج از تکمیل تقریبی همه پروژه های بهداشت و سلامت در استان سخن می گوید، پروژه بیمارستان سی سخت که بیش از یک سال از کلنگ زنی آن می گذرد همچنان بر زمین مانده است.

 

 

در شهر سی سخت بیش از سال پیش کلنگ ساخت و احداث بیمارستان بزرگ 32 تختخوابی سی سخت بر زمین زده شد، اما از آن زمان تا اکنون خبری از عملیات عمرانی برای تکمیل بیمارستان نشده است.

 

 

صبح روز شبنه 25 اسفندماه 97 آئین افتتاحه زایشگاه یاسوج با حضور مسوولان ارشد استان برگزار شد که در این آیین نماینده بویراحمد و دنا با اشاره به سفر وزیر سابق بهداشت به استان گفت: در مرکز استان  ۳۰۰میلیارد پروژه در سفر وی به بهره برداری رسید یکی از آنها همین زایشگاه بود، خوشحالیم فقط یک پروژه دیگر مانده است آن هم کلینیک تخصصی و بزرگ شهر یاسوج است که کمک بزرگی به شهر یاسوج است، تجمعی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در این کلینیک وجود دارد، امیدواریم تا یک ماه آینده به بهره برداری برسد.(خبر را اینــــــجا بخوانید)

 

 

زارعی در 18 بهمن سال 96 در آئین کلنگ‌زنی بیمارستان سی‌سخت با بیان اینکه شهرستان دنا نقطه تاریخی و تاریخ‌ساز است، عنوان کرد: این بیمارستان از مطالبات به حق مردم بود که با بهره‌برداری از آن شاهد رشد و توسعه این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان هستیم.

 

 

فرماندار شهرستان دنا در این خصوص گفت: نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا بیان کرد چیزی در حدود یک تا دو میلیارد تومان برای آغاز عملیات عمرانی بیمارستان شهر سی سخت اختصاص یافته است.

 

 

اکنون با گذشت بیش از یک سال از این موضوع هیچ گونه اقدامی در خصوص آغاز عملیات اجرایی این بمارستان نشده است.

 

 

با وجود اینکه احداث بیمارستان سی سخت چندین سال است از مطالبات اصلی و جدی مردم سی سخت و شهرستان داناست، میطلبد مسوولان و به خصوص نماینده مردم بویراحمد و دنا به وعده های خودجامعه عمل پوشانده و به دغدغه مردم فهیم شهر سی سخت پایان دهند.

انتهای پیام/د

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس