تازه های سایت

24. بهمن 1401 - 14:39
مدیر شبکه بهداشت و درمان دنا آخرین وضعیت بیمارستان ۳۲ تخت خوابی سی سخت و سقف درمانگاه این شهر را تشریح کرد.

به گزارش سفیر دنا؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان دنا در خصوص خبری مبنی بر چکه کردن سقف درمانگاه سی سخت در پی بارش‌های اخیر گفت: در پی زلزله سال ۹۹ آسیب جزئیات به سقف درمانگاه وارد شد که و پس‌ازآن ترمیم شد، ولی به دلیل اینکه بارش برف سنگین تاکنون نداشتیم، در بارش‌های اخیر بخشی از سقف درمانگاه که دچار آسیب‌دیدگی شده بود چکه کرد که در این خصوص اقدامات ترمیمی صورت گرفت و منتظر پایان فصل سرما هستیم که عملیات ایزوگام اجرایی شود.

کریم زاده همچنین در خصوص آزمایش خون درمانگاه سی سخت بیان کرد: دستگاه آزمایش خون سی سخت به‌منظور سرویس‌های سالیانه و کالیبراسیون به تهران فرستاده‌شده بوده که بازگشته است و پس از اتمام بارش‌ها نصب و شروع بکار خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه یونیت دندانپزشکی برای مراکز بهداشتی روستای باگ، تمنک و خود پاتاوه اضافه‌شده است و این یونیت در مرکز میمند نیز خریداری می‌شود گفت: خدمات دندانپزشکی زیبایی در سی سخت و پاتاوه محیا شده و خدمات ترمیمی در کل شهرستان نیز شروع‌شده است.

رئیس شبکه بهداشت دنا در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان سی سخت نیز گفت: با توجه به این‌که قرار بود تا شروع فصل سرما فاز اول بیمارستان سی سخت به پایان برسد ولی به دلیل برودت هوا و شرایط جوی پیمانکار نتوانست فاز اول را تحویل دهد، اما ازلحاظ تأمین بودجه و تجهیزات مشکلی وجود ندارد.

 

کریم زاده افزود: طی بازدید اخیر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولان روند پیشرفت بیمارستان سی سخت خوب ارزیابی‌شده است و پیش‌زمینه‌های احداث بیمارستان پاتاوه انجام‌شده و توافقات اولیه برای زمین آن با اهالی صورت گرفته است.

وی افزود: بیمارستان ۳۲ تخت خوابی سی سخت در چهار هزار و هفتصد مترمربع زیربنا و در چهار طبقه ساخته می‌شود. این بیمارستان قرار است با ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی احداث شود.

 

وی در خصوص سوالی مبنی بر اطلاع از تغییر وتحولات در دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: کارکنان شبکه بهداشت و درمان دنا به‌دوراز حواشی و توجه به شایعات در حال خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس