تازه های سایت

27. بهمن 1401 - 21:22
آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر روز چهارشنبه در سالن صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که طی آن سفیردنا لوح و تندیس برگزیده در بخش گزارش خبری را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیردنا؛  مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر روز چهارشنبه در سالن صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که طی آن سفیردنا لوح و تندیس برگزیده در بخش گزارش خبری را از آن خود کرد.

 

سرگرد پاسدار فخرالدین رضایی افزود:  برگزیدگان ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به شرح زیر معرفی وتجلیل شدند:

 

مستند

لوح و تندیس جشنواره به پژمان‌امیدی از خبرگزاری مهر در بخش مستند رتبه اول با عنوان هفت روایت زیر باران در موضوع سیل تابستان امسال

لوح تقدیر جشنواره به مهدی مرادی از پایگاه اطلاع‌رسانی تابناک ک و ب در بخش مستند رتبه شایسته تقدیر با عنوان انتقال کنکوری‌ها در دمای زیر صفر( تلاش شبانه هلال احمر برای انتقال دانش اموزان مناطق صعب العبور به آزمون کنکور)

عکس

لوح و تندیس جشنواره به‌امین صداقت از خبرگزاری فارس در بخش عکس رتبه اول با مجموعه تصاویر بدرقه شهیدان خوب

لوح تقدیر جشنواره به مرتضی مبشری از خبرگزاری بسیج در بخش عکس رتبه شایسته تقدیر با مجموعه تصاویر تجمع مردم یاسوج بر علیه اغتشاشات

موشن گرافی و اینفوگرافی

لوح تقدیر جشنواره به محمد نجفی از دفاع پرس در بخش موشن گرافی با موشن گراف شهید سلامت استان شهید زارعی شایسته تقدیر

لوح تقدیر جشنواره به رضا صادقی از روزنامه روزنما در بخش اینفوگرافی با جهاد تبیین شایسته تقدیر

لوح تقدیر جشنواره و تندیس به روح اله اخلاقی و بهرام شرفی از صبح زاگرس در بخش کلیپ به عنوان برگزیده با معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان، معرفی رسوم بومی استان، تبیین در حوزه اغتشاشات، بازتاب مراسمات و تجمعات دینی و ملی در استان

لوح تقدیر جشنواره و تندیس به مرتضی مبشری از خبرگزاری بسیج در بخش کلیپ به عنوان برگزیده با مجموعه کلیپ‌های خدمات‌رسانی دولت به مردم استان، خبرنگاری بحران، راهپیمایی‌ها، تشییع شهدا و..

لوح تقدیر جشنواره و تندیس به مجتبی صفدری از فضای مجازی صدا و سیما در بخش کلیپ به عنوان برگزیده با مجموعه کلیپ‌ها با موضوع خدمات نظام در روستا‌ها، تحکیم خانواده و فرزندآوری و اربعین حسینی

لوح تقدیر جشنواره و تندیس به حاتم ناطق‌زاده در بخش کلیپ به عنوان فعال فضای مجازی برگزیده با مجموعه آثار با موضوعات خدمات نظام در روستا‌ها، مطالبه‌گری مردمی، فرزندآوری و..

برگزیدگان بخش دبیرخانه جشنواره

لوح و تندیس به محمود محمدی از مجمع فعالان فضای مجازی بسیج با تولیدات چند رسانه‌ای اثربخش در معرفی ظرفیت‌های استان و مقابله با آسیب‌های اجتماعی به عنوان برگزیده

لوح به اسحاق باقرزاده از پایگاه خبری صبح زاگرس با تولیدات در حوزه جهاد تبیین و‌امید آفرینی به عنوان برگزیده

لوح به فهمیه قهرمانی از خبرگزاری ایرنا یاسوج در بخش تولیدات در حوزه جهاد تبیین و‌امید آفرینی به عنوان برگزیده

لوح و تندیس به بهنام احمدی مدیر خبرگزاری ایرنا استان به عنوان بهترین مدیر سال بین رسانه‌های برخط استان با فعال‌تر نمودن خبرگزاری ایرنا در سال ۱۴۰۱، تولیدات خوب در حوزه شعار سال، ‌امید آفرینی، جهاد تبیین، گزارشات خبری با کیفیت در یاسوج و شهرستان‌ها

لوح به منصور زرگر به عنوان خبرنگار سابق ایرنا به پاس سال‌ها تلاش در پوشش رویداد‌های استان به عنوان برگزیده

مستندسازی خدمات گروه‌های جهادی بسیج و اردو‌های راهیان نور

لوح به ابراهیم عزیزی در بخش مستندسازی اخبار اقشار بسیج و گروه‌های جهادی از خبرگزاری بسیج به عنوان شایسته تقدیر

لوح به سجاد آذربادگان در بخش مستندسازی خدمات گروه‌های جهادی و شایسته تقدیر

لوح به یعقوب کاظمی در بخش مستندسازی خدمات گروه‌های جهادی و شایسته تقدیر

لوح به میلاد مقامی در بخش مستندسازی خدمات گروه‌های جهادی و شایسته تقدیر

لوح به محمود هاشمی به دلیل به تصویر کشیدن خدمات جهادی هلال احمر استان، شایسته تقدیر

لوح به نجمه توکل به دلیل تولیدات رسانه‌ای راهیان نور برگزیده

لوح به باقر گلزاری به خاطر به تصویر کشیدن خدمات دهی موکب‌های اربعین استان در مرز شلمچه شایسته تقدیر

لوح به حمیدرضا رحمت پور به خاطر ساخت تولیدات در حوزه معرفی شهدای شاخص استان شایسته تقدیر

روابط عمومی‌های برگزیده به انتخاب خبرنگاران مرکز استان

لوح به سید ولی موسوی به عنوان روابط عمومی برگزیده به انتخاب خبرنگاران از روابط عمومی آموزش و پرورش استان برگزیده که تلاش قابل تقدیر در آموزش و پرورش روابط عمومی‌ها شهرستان‌ها، تعامل خوب با خبرنگاران رسانه‌های مختلف، ابتکارات، خلاقیت و...

لوح به ذوالفقار دیودل به عنوان روابط عمومی برگزیده به خاطر تلاش قابل تقدیر در آموزش روابط عمومی‌ها شهرستان‌ها، تعامل خوب با خبرنگاران در رسانه‌های مختلف، ابتکارات خوب خبری و... در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی انتخاب شد.

گزارش‌های تحقیقی

لوح و تندیس به داریوش بهنیا‌زاده از خبرگزاری فارس در بخش گزارش تحقیقی با گزارش «پاتاوه- دهدشت» پروژه‌ای که جان به لب‌ها آورد برگزیده شد.

لوح به حسین خدمتی از خبرگزاری ایرنا در بخش گزارش تحقیقی با گزارش چگونه بلوط با زندگی مردم زاگرس آمیخته شده است؟ برگزیده شد.

لوح به احسان خان محمدی از کبنا نیوز در بخش گزارش تحقیقی با گزارش شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد هچنان فریاد رس ندارند برگزیده شد.

لوح به ندا نعمتی از خبرگزاری فارس با گزارش تحقیقی هجمه علیه سد‌های کهگیلویه و بویراحمد پایان ندارد برگزیده شد.

گزارش خبری

لوح و تندیس به حسین دوستانی از سفیر دنا سی سخت در قالب گزارش خبری با "دست‌های پینه بسته باغداران سی سختی در انتظار یاری مسئولان" برگزیده شد.

 

لوح به نسیم راوند در بخش گزارش خبری با گزارش از مشهد الرضا تا کربلا با بانوی سی سختی برگزیده شد.

لوح به فهیمه قهرمانی در بخش گزارش خبری از خبرگزاری ایرنا با گزارش شمارش معکوس برای بازگشت کارخانه قند یاسوج به ریل تولید برگزیده اعلام شد.

لوح به سجاد نوبهار با گزارش خبری از تسنیم در خصوص دستاورد‌های یک سالگی دولت شایسته تقدیر اعلام شد.

یادداشت

لوح به فرزانه رخشا در بخش یادداشت از کبنا نیوز برگزیده

لوح به سید محمد قاضی نیا در بخش یادداشت از پیک ملت برگزیده با نکاتی که باید مسئولان در خصوص تعیین عرصه نوع فعالیتی منطقه ویژه اقتصادی گچساران در نظر داشته باشند

لوح به یاسر مرادی در بخش یادداشت از آفتاب جنوب با بازخوانی گوشه‌ای از دوران ذلت بار حکومت پهلوی؛ تمام برآورد‌های دیپلماتیک آمریکا و انگلستان از ایران پهلوی برگزیده شد.

لوح به زینب خوش‌اندیش در بخش یادداشت از عصر دنا به عنوان برگزیده از آشوب‌های ۱۴۰۱ و آبرویی که از برانداز‌ها رفت

لوح به صادق الهی نژاد در بخش یادداشت از فصل جنوب(فصلی نو) برگزیده با سنگ‌اندازی مافیای میوه در فعالیت میدان میوه و تره بار یاسوج

لوح به وحید حاج سعیدی در بخش یادداشت از آوای رودکوف برگزیده با سلبریتی‌ها با چرخش ۱۸۰ درجه‌ای مسئولین را غافلگیر کردند با موضوع نقش سلبریتی‌ها در اغتشاشت

تیتر

لوح و تندیس به نوروز کمایی در بخش تیتر از کبنا نیوز با پدر و پسر خوب بدرقه شدند (در مورد تشییع و خاکسپاری شهیدان خوب) مقام اول را کسب کرد.

لوح به صدیقه‌امیدی در بخش تیتر از پایگاه خبری تحلیل بازار مقام دوم را با سرمایه ترفی کهگیلویه و بویراحمد آب می‌رود کسب کرد.

لوح به فرزانه شریفی در بخش تیتر از خبرگزاری ایرنا-گچساران مقام سوم را با راهی که البرز پیش روی«زاگرس» گشود با موضوع شهید البرز زارعی کسب کرد.

مصاحبه

لوح و تندیس به عیسی فتحی از خبرگزاری ایسنا در بخش مصاحبه برگزیده مجموعه مصاحبه های‌ایشان در حوزه برنامه‌های فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی، اجاره خانه و...

لوح به داریوش بهنیازاده از خبرگزاری فارس در بخش مصاحبه برگزیده چوپانی که ببر اروند شد

لوح به یاسر مرادی از آفتاب جنوب در بخش مصاحبه با مجموعه مصاحبه‌ها در مورد نقش شهرستان گچساران در دفاع مقدس و معرفی شهدای شاخص این شهرستان مثل معرفی جوان گچسارانی که بادیگارد "شهید چمران" بود، برگزیده شد.

لوح به مرضیه جوشن در قالب مصاحبه از دفاع پرس با مخاطبان باید داستان‌های واقعی از آدم‌های جنگ تحمیلی بخوانند برگزیده شد.

گزارش تلویزیونی

لوح و تندیس به موسی ویسی پور از خبرگزاری صدا و سیما در بخش گزارش تلویزیونی با گاز‌رسانی به روستا‌های سخت گذر رتبه اول را کسب کرد.

لوح به آسیه علیزاده از خبرگزاری صدا و سیما در بخش گزارش تلویزیونی با خدمات دولت در منطقه سیل‌زده نرماب رتبه دوم را کسب کرد.

لوح به یاسر سجادپور از باشگاه خبرنگاران در بخش گزارش تلویزیونی با گزارشی از امام جمعه زمان جنگ تحمیلی اهل افغانستان در یاسوج شایسته تقدیر شد.

لوح به میلاد نظری از خبرگزاری صدا و سیما با گزارش تلویزیونی با گزارش ساخت قطعات دانش بنیان در شرکت نفت و گاز گچساران شایسته تقدیر شد.

پادکست

فرزاد مسعودی – شایسته تقدیر

داوران جشنواره

دکتر سید حمداله اکوانی، محمد شریف اسلامی نژاد و سید ولی موسوی نژاد تجلیل شدند.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس