صبح زاگرس
در آستانه ورود به سال جدید و پایان یافتن سال 97 قطار تغییرات مدیریتی به شهرستان دنا رسید.
تعدادنظرات: 0
شهرداری سی سخت در آستانه عید نوروز و به منظور ورود به سال جدید اقدام به آذین بندی و تزئئین سطح شهر کرده است.
تعدادنظرات: 0
در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا مطرح شد؛
آخرین نشست شورای اداری شهرستان دنا به عملکرد نامناسب شرکت گاز و نبود راهنمای گردشگر در ورودی شهر و عدم آزین بندی و آماده سازی شهر سی سخت در استقبال از میهمانان نوروزی عید اشاره داشت که انتقاد امام جمعه و شورای شهر را نیز به همراه داشت.
تعدادنظرات: 0
چهارشنبه دوستی به جای چهارشنبه سوزی
جوانان و اهالی روستای "کَره"شهرستان دنا در آخرین چهارشنبه سال اقدام به برگزاری جشن بزرگ "چهارشنبه دوستی" به منظور پاسداشت چهارشنبه سوری و جلوگیری از بروز حوادث ناخوشایند در این روز می کنند.
تعدادنظرات: 0
پس از متهم شدن و بازداشت مفسد اقتصادی و مالی استان کهگیلویه وبویر احمد که در خصوص اخذ وام های کلان از بانک های استان دستی بر آتش داشت، مشاهده می شود که برای رسیدگی به پرونده های مالی خود، مدام در راهروهای دادگستری به سر می برد.
تعدادنظرات: 0
شهر سی سخت در آستانه نوروز 98 و بهار طبیعت رنگ و بوی زمستانی خود را حفظ کرده است که نوید بهار سرسبز و دل انگیز را می دهد.
تعدادنظرات: 0
در حالی که زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در آیین افتتاحیه زایشگاه یاسوج از تکمیل تقریبی همه پروژه های بهداشت و سلامت در استان سخن می گوید، پروژه بیمارستان سی سخت که بیش از یک سال از کلنگ زنی آن می گذرد همچنان بر زمین مانده است.
تعدادنظرات: 0
رهاورد لشکرکشی مدیران به یک منطقه محروم چه بوده است؟
تنگ تامردای این روزهای بیش از پیش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، اما نه از باب بازگویی رشادت مردانی که در آنجا علیه ظلم و استکبار و پهلوی ایستادند! بلکه به خاطر استقبال تفنگچیان برنو به دست در استقبال از یک معاون!
تعدادنظرات: 0
دست خالی دامداران دنا و حیوانات درنده
حمله پلنگان گرسنه به دام های مردم روستای بادمگان علیا منطقه "تنگ قلعه" شهرستان دنا موجب نگرانی دامداران و روستا نشینان شده چرا که دست آنها در مقابله با حیوانات درنده بسته است و گویی مسوولان محیط زیست دنا نسبت به این موضوع بی اعتنا هستند.
تعدادنظرات: 0
اهالی خونگرم و با صفای روستای "سرتنگ" شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد در تفاهم نامه محلی خود تصمیم آسمانی گرفتند تا فرزندانشان با دغدغه کمتری روانه خانه بخت شوند.
تعدادنظرات: 0
در جلسه پیشگیری از وقوع جرم دنا مطرح شد؛
دستگاه قضایی شهرستان دنا بدون اغماض با محتکران و مخلان بازار بخصوص در ایام نوروز به شدت برخورد می‌کند.
تعدادنظرات: 0
فرمانده انتظامی شهرستان دنا خبرداد؛
فرمانده انتظامی شهرستان دنا از کشف دو محموله قاچاق توسط پاسگاه انتظامی میمند شهرستان دنا طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
تعدادنظرات: 0
مرگ خاموش قربانی گرفت؛
همسر دکتر نوبخت پزشک کاشانی معتمد و با تجربه شهر سی سخت به دلیل گاز گرفتگی دار فانی را وداع گفت.
تعدادنظرات: 0
محور ارتباطی یاسوج به سی سخت از جمله محور های ارتباطی کوهستانی و پوشیده از درختان بلوط در کهگیلویه وبویراحم است که پس از بارش برف زمستانی زیبایی آن دو چندان شده است.
تعدادنظرات: 0
در گفتگو با سفیردنا مطرح شد؛
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دنا گفت: در ادامه اجرای بخشنامه عفو گسترده زندانیان که در پی موافقت مقام معظم رهبری با پیشنهاد رئیس قوه قضائیه در استان‌های سراسر کشور به اجرا درآمده است، ۴۰ نفر از زندانیان شهرستان دنا آزاد شدند.
تعدادنظرات: 0
بدون شک کمبود گوشت قرمز و قاچاق دام زنده از عوامل گرانی گوشت قرمز در بازار است و در این خصوص فرمانده انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد از کشف 276 راُس گوسفند قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 310 میلیون ریال در شهرستان دنا خبر داد.
تعدادنظرات: 0
اقدام جالب سرباز وظیفه سپاه شهرستان دنا در روز مادر؛
ادای احترام نظامی یکی از سربازان حوزه مقاومت بسیج خواهران پاتاوه به مادر خود در رسانه ها و فضای مجازی سطح استان انتشار گسترده پیدا کرده است.
تعدادنظرات: 0

صفحه‌ها