صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا خبر داد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا به اعزام یک تیم تخصصی 8نفره از استان آذربایجان غربی به محل سانحه سقوط هواپیمای تهران به یاسوج خبر داد و گفت:همچنین در این زمینه 2نفراز نیروهای بومی و راهنما به محل سقوط هواپیما اعزام خواهند شد.
تعدادنظرات: 0
چشمه به قدمت فلات بزرگ ایران
بهار و تابستان، پاییز و زمستان همه فصول برای چشمه میشی، این چشمه خروشان درسرزمین دنا و پهناور زاگرس همیشه استوار یکی است ، چشمه ای که قدمتش را به اندازه قدمت فلات ایران می دادند و هر روز بر شراره های زیبایش با آن شرشره های مثال زدنی در سرزمین برف و آفتاب افزوده می شود و هنوز هم سیراب کننده مردمان فلات دنا است.
تعدادنظرات: 0
در ستاد بحران شهرستان دنا عنوان کرد
رئیس ستاد بحران شهرستان دنا گفت: با توجه به ناپایداری هوا در اواخر هفته جاری ،از هفته آینده نیروهای متخصص و زبده امدادی هلال احمر ،سپاه و ارتش به منطقه سقوط هواپیما برای عملیات جستجوی پیکرهای جانباختکان سانحه هوایی تهران به یاسوج اعزام خواهند شد.
تعدادنظرات: 0
رسومات زیبای آئین چهارشنبه سوری در بین اقوام لر نشین
یکی از موسپیدان پا به سن گذاشته دنا نشین از افسانه ها و داستانها و حتی روسومات فراموش شده چهارشنبه آخر سال سخن به زبان آورد و می گوید، متأسفانه امروز گرد فراموشی بر رسومان کهن پارسی پاشیده شده و این رسومان در تاریخ و دنیای نوین امروزی روبه به فراموش شدن است.
تعدادنظرات: 0
فرماندار دنا خبر داد
فرماندار شهرستان دنا گفت:عملیات جدید امداد با توجه به پایداری هوا در قله های پازن پیر از سر گرفته شد.
تعدادنظرات: 0
مسول تیم امداد سریع جمعیت هلال احمر کشور
مسئول تیم های واکنش سریع سازمان امداد و نجات هلال احمر از هلی برن موفق کوهنوردان حرفه ای به ارتفاعات ۴۰۰۰ متری پازن پیر دنا خبر داد.
تعدادنظرات: 0
فرماندار دنا
فرماندار شهرستان دنا ه اتمام حجت با مدیران پروازی شهرستان در سال اینده اشاره کرد و گفت:مدیران پروازی شهرستان سال اینده دیگر جایگاهی در شهرستان دنا نخواهند داشت.
تعدادنظرات: 0
به مناسبت روز شهدا صورت گرفت
همزمان با سالروز تأسیس سازمان بنیاد شهید و امورایثارگران و روز شهید جمعی از سبز پوشان سپاه پاسداران شهرستان دنا با آرمان‌های والای شهدای شهرستان دنا تجدید میثاق کردند.
تعدادنظرات: 0
شهردار شهر سی سخت خبر داد
شهردار شهر سی سخت گفت: به مناسبت درگذشت مسافران پرواز 3704 هوایی آسمان نمایشگاه عکس در این زمینه با همکاری شهداری سی سخت برگزار می شود.
تعدادنظرات: 0
گفتگوی اختصاصی سفیردنا با ستوان هاروانی از تکاوران سپاه
ستوان یکم پاسدار رضا هارونی از تکاوران سپاه پاسداران و از اولین کسانی که جعبه سیاه هواپیمای (ای،تی،آر) را رویت کرداز ناگفته های مکان سقوط و عملیات امداد می گوید.
تعدادنظرات: 2
به مناسبت روز شهید
همزمان با سراسر کشور وبه مناسبت روز شهداء پرچم سه رنگ و مقدس جمهوری اسلامی در سراسر کشور و بویژه شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا به اهتزاز درآمد.
تعدادنظرات: 0
ابراهیم آمد
مراسم تشییع ابراهیم جعفریان از جانباختگالن سانحه هوایی پرواز آسمان عصر امروز با حضور خیل عظیم مردم دنا نشین در شهر سی سخت برگزار شد.
تعدادنظرات: 2
مسئول تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر:
کبادی: خطر بهمن و حتی سقوط به دهلیزهای منطقه، جان امدادگران را تهدید می کند و در حال حاضر به دلیل شرایط نامناسب جوی عملیات متوقف شده است.
تعدادنظرات: 0
قطع بلوط های زاگرس از تشان تا دنا
بلوطی که روزی همزاد عشایر زاگرس بود ودر فقروگرسنگی قوت لایمتوت آنان ودر گرمای تابستان سوزان، سایه ساری ودر زمان گرسنگی ثمر میوه آن (گلگ )نانی بود برای قوت آنان، امروز دیگردر امان نیست واز تشان تا دنا هرکجا که قدم می گذاری تنه ای تنومند را می بینی که بعد از سالها بر زمین افتاده و شاخه هایش هیزم و زغال می شوند.
تعدادنظرات: 1
رییس دفتر شورای نگهبان در کهگیلویه وبویراحمد
رییس دفتر شورای نگهبان در کهگیلویه وبویراحمد گفت:شهدا چشم و چراغ و آبروی این انقلاب هستند و باید قدر وعظمت این عزیزان را دانست.
تعدادنظرات: 0
مهمانی لاله ها در شهر حماسه ها
یادواره شهدای محله عباس آباد شهر سی سخت شهیدان گرانقدر پاکباز و کرمی با حضور مسولان استانی و شهرستانی درحسینیه منطقه عباس آباد برگزار شد. سرهنگ
تعدادنظرات: 0
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اسامی هشت نفر از جانباختگان سانحه هواپیمایی تهران – یاسوج را اعلام کرد.
تعدادنظرات: 0

صفحه‌ها