صبح زاگرس
گردهمایی بزرگ بسیجیان دنا در مصلی پاتاوه برگزار شد.
تعدادنظرات: 0
بیش از۱۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان دنا اهداء شد.
تعدادنظرات: 0
در نشست خبری فرمانده سپاه دنا به مناسبت هفته بسیج بیان شد:
سرهنگ ستوده نیا فرمانده سپاه شهرستان دنا در نشست خبری هفته بسیج در جمع خبرنگاران از اجرای ۸۵ عنوان برنامه در این شهرستان خبر داد.
تعدادنظرات: 0
سرپرست پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری فردی که با ایجاد یک صفحه جعلی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی نامزدش نموده بود، خبر داد.
تعدادنظرات: 0
در نشست ستاد استانی کرونا مطرح شد:
در نشست ستاد استانی کرونا در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شهرستان دنا پیشناز واکسیناسیون کووید 19 است از تزریق دُز دوم واکسن به 68 درصد دانش آموزان خبر داده شد.
تعدادنظرات: 0
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری ۳ نفر سارق حرفه‌ای و کشف ۲۴ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و تلفن‌همراه در این شهرستان خبر داد.
تعدادنظرات: 0
به مناسبت هفته بسیج، ووشوکاران پاتاوه‌ای در مسابقات کشوری کمربند طلایی استان قم با کسب 12 مدال رنگارنگ خوش درخشیدند.
تعدادنظرات: 0
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف کالاهای قاچاق به ارزش تقریبی ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در محور شیراز به گچساران خبر داد.
تعدادنظرات: 0
کلیپ دیده نشده زنده یاد سجاد رزمجو از عشق و ارادت به شهدای گمنام در یاسوج بزای اولین بار منتشر شد.
تعدادنظرات: 0
داغ های مجازی؛
محمدصادق آزادی از مجریان صداوسیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار متنی نسبت به اظهارات یک فعال محیط زیستی تهران نشین که در روزهای اخیر بر علیه صداوسیما توئیت می زند، واکنش نشان داد.
تعدادنظرات: 0
با حضور اصحاب رسانه و هنر؛
با حضور امام جمعه سی سخت، رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا، رئیس کتابخانه های عمومی دنا و اصحاب رسانه و هنر از اولین کتاب پارچه ای کودکان در سی سخت رو نمایی شد.
تعدادنظرات: 0
سرپرست پلیس فتا انتظامی استان از شناسایی و دستگیری یک باند ۱۴ نفره در شبکه‌های اجتماعی که با ترفند ادکن پول بگیر اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می نمودند، خبر داد.
تعدادنظرات: 0
فرماندار دنا از آمادگی جهت حل مشکلات شهروند سی سختی که در چادر زندگی می کند خبر داد و گفت: آمادگی داریم جهت حل مشکلات این شهروند سی سختی گام برداشته شود.
تعدادنظرات: 0
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری ۱ نفر قاتل متواری و تحت تعقیب توسط ماموران پاسگاه انتظامی عبداللهی این فرماندهی خبر داد.
تعدادنظرات: 0
بسته خبری پلیس:
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری خانمی که تحت عنوان اعزام افراد به سفر زیارتی مشهد مقدس توسط افراد خیر با هزینه رایگان کلاهبرداری می نمود،خبر داد.
تعدادنظرات: 0
سجاد رزمجو خواننده کهگیلویه و بویراحمدی درگذشت.
تعدادنظرات: 0
یکی ازشاخصه های ارزیابی رشد، توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشور در عصر حاضر میزان مطالعه و کتابخوانی آن مرز و بوم است.
تعدادنظرات: 0

صفحه‌ها