صبح زاگرس
www.safiredena.ir
در مراسم 31 شهریور مطرح شد؛
مراسم رژه نیروهای مسلح شهرستان دنا به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در شهر سی سخت برگزار شد که با سخنرانی فرمانده سپاه دنا و یکی از رزمندگاه هشت سال دفاع مقدس همراه بود.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛
صبح امروز مراسم آغاز هفته دفاع مقدس با رژه نیروهای مسلح در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا برگزار شد.
تعدادنظرات: 0
فرمانده سپاه دنا به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مطرح کرد؛
فرمانده سپاه دنا به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: کسانی که در داخل و خارج منتظر افول انقلاب هستند، بشنوند صدای خرد شدن استخوان های به ظاهر عظیم الجثه امریکا را که روزی بر دنیا حکمرانی می کرد.
تعدادنظرات: 0
خطیب جمعه سی سخت در جمع عزاداران روز عاشورا؛
حجت الاسلام مصباح نژاد در جمع عزاداران وز عاشورا در سی سخت، با بیان اینکه حسین(ع) وارث همه انبیاست و وارث شجاعت، علم، عصمت و عرفان پدر است، گفت: ما باید دلیل حماسه عاشورا را متوجه شویم، امام دین خدا را احیا کرد، هم دین را زنده کرد هم انسان های دین دار را زنده کرد.
تعدادنظرات: 0
از هر کوی نوای "یاحسین" می رسد به گوش
در روز عاشورای حسینی و دهمین روز از ماه غم و اندوه اهل بیت، دسته های عزاداری در سراسر سی سخت به راه افتاده و با حضور خود در خیابان ها و تجمع در آرامستان شهر، به سوگ سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش نشستند.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
با توجه به اینکه برخی از قطعات و لوازم یدکی خودرهای داخلی در ایران تولید می شود ولی باز هم شاهد عدم وجود این قطعات در نمایندگی ها و مراکز پخش سطح شهر یاسوج هستیم.
تعدادنظرات: 0
روستاهای اطراف شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا که قطب تولید میوه کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود، دارای جاده های خطرناک و بدون حفاظ بوده که آبسیتن حوادث جبران ناپذیر است و خطرات جانی برای ساکنین آن را به همراه دارد.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
در گفتگو با رییس آموزش و پرورش دنا مطرح شد؛
ریاضی افزود: مدرسه مطهری شهر سی سخت با 180 دانش آموز، طبق نظر کارشناسان غیر قابل استفاده است و اخیرا نارضایتی هایی از سوی دانش آموزان و اولیا وجود داشته است.
تعدادنظرات: 0
در نشست شورای اداری شهرستان دنا مطرح شد؛
صبح امروز با حضور مسوولان ادارات شهرستان دنا جلسه شورای اداری این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری دنا برگزار شد.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی رزمایش خدمت صورت گرفت؛
جهادگران شهرستان دنا با حضور جهادی خود در راستای رزمایش خدمت، اقدام به ساخت منازل مسکونی نیازمندان در سطح روستاها کردند که لبخند رضایت روستا نشینان محروم را به همراه داشته است.
تعدادنظرات: 0
انتصاب جدید در ورزش و جوانان استان؛
طی صدور حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان "مسلم حسینیان" با کسب ۱۲ رأی مأخوذه از مجمع انتخاباتی استان کهکیلویه و بویراحمد به این سمت منصوب شد.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
کلنگی که هنوز بر زمین مانده است؛
پس از کلنگ زنی پروژه آسفالت ریزی معابر و کوچه های محلات مهریان وبلهزار که با حضور مسوولان استانی درخردادماه سال جاری انجام شد، همچنان شاهد اجرایی نشدن این پروژه هستیم.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
اندر حکایت بازار گوشت قرمز در یاسوج؛
افزایش بی رویه قیمت گوشت قرمز در سطح استان و شهر یاسوج موجب نارضایتی شهروندان شده و قدرت خرید آنان را پایین آورده است.
تعدادنظرات: 0
در گفتگو با شهردار سی سخت مطرح شد؛
شهردار سی سخت دلیل توقف پروژه تعریض ورودی شهر سی سخت را کمبود قیر عنوان کرد و گفت: تمام مراحل زیرسازی این پروژه به پایان رسیده است ولی به دلیل عدم ارائه قیر توسط کارخانه، آسفالت آن نیمه کاره مانده است.
تعدادنظرات: 0
پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش دنا به مناسبت ماه محرم؛
به مناسبت فرا رسیدم ایام سوگواری سید و سالار شهدا و یاران با وفایش، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا پیام تسلیتی صادر کرد.
تعدادنظرات: 0
استفاده از خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیراداری و ایام تعطیلات در شهر یاسوج باعث نگرانی مردم و اصحاب رسانه شده است.
تعدادنظرات: 0
در گفتگو با مدیرکل راه و شهرسازی استان مطرح شد؛
مدیرکل راه و شهرسازی در گفتگوی اختصاصی با صبح زاگرس گفت: انتصاب "راستا" به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی صحت ندارد و اگر همچین موضوعی باشد به صورت قانونی و طی جلسه ای رسمی اعلام می شود.
تعدادنظرات: 0

صفحه‌ها