صبح زاگرس
در واکنش به خبر چندصد میلیونی نمای یک اداره؛
باتوجه به انتشار خبر جنجالی نمای چندصدمیلیونی اداره حمل و نقل جاده استان در رسانه ها و واکنش شهروندان، معاون عمرانی استاندار به این موضوع ورود و توضیحاتی را بیان کرد.
تعدادنظرات: 0
رحنان وفانژاد در یادداشتی نوشت؛
وانت های میوه فروش و به عبارتی توجیهی ارزان فروشان، بانی ترافیک شهر یاسوج در میادین، ورودیها، بلوارها و ادارات معضلی بزرگ برای شهر یاسوج بوده اند و خواهند بود.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
وضعیت جاده های استان کهگیلویه وبویراحمد به گونه ای است که با هر بارندگی مستعد ریزش و بروز حادثه بوده و وضعیت بغرنجی برای شهروندان و روستانشینان به وجود می آورد.
تعدادنظرات: 0
سرزمین افسانه ای سی سخت برگرفته از تاریخ کهن کشور پهناور ایران در ارتفاع 2هزار متری از سطح دریا قرار دارد که نگین درخشان رشته کوه زاگرس بوده و به عنوان قطب گردشگری جنوب کشور محسوب می شود.
تعدادنظرات: 0
پس از مطرح شدن "سید کامل تقوی نژاد" به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی شهرداری تهران هجمه رسانه های اصلاح طلب بر علیه نخبگان لر و زاگرس نشین فضای مجازی را در برگرفته است.
تعدادنظرات: 0
تیر برق خبر ساز واقع در روستای تل سیاه سی سخت که در وضعیت خطر آفرین برای روستانشین قرار دارد در انتظار تصمیمات رئیس شرکت توزیع برق شهرستان دنا است.
تعدادنظرات: 0
ایجا گوش کسی بدهکار نیست؛
با وجود هدررفت چند ساله آب در بلوار ورودی شهر سی سخت و انتشار این موضوع در اخبار 20:30 اما مسوولان آبفای شهری نسبت به این موضوع بی توجه بوده و هیچ گونه اقدامی نکرده اند.
تعدادنظرات: 0
www.safiredena.ir
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دنا خبر داد؛
بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج به همت ناحیه مقاومت بسیج دنا در رشته های مختلف برگزار می شود.
تعدادنظرات: 0
بسته ورزشی سفیردنا منتشر شد؛
بسته ویژه خبری ورزشی سفیردنا به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی استان منتشر شد.
تعدادنظرات: 0
باتوجه با نزول رحمت الهی و بارش باران در استان کهگیلویه وبویراحمد کوه دنا زودتر از هرسال رخت زمستانی خود را بر تن کرده است.
تعدادنظرات: 0
به منظور مدیریت بحران صورت گرفت؛
به منظور بررسی وضعیت موجود و مدیریت بحران در هنگام باردنگی، با حضور فرماندار، رئیس منابع آب و رئیس جهاد کشاورزی این شهرستان از تاسیسات آبی نیروگاه های برقابی شهرستان دنا بازدید بعمل آمد.
تعدادنظرات: 0
ورود سامانه "شله ماشکی" به جو استان؛
یکی از سنت های بومی و جالب که در سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد از قدیم نهادینه شده است، پخت غذاهای سنتی هنگام بارش باران است که آش ماش یا "شله ماشکی" یکی از آنهاست.
تعدادنظرات: 0
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان؛
پس از ورود سامانه بارشی جدید به جو استان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مسدود شدن گردنه بیژن و محور پازنان خبر داد و محور جایگزین آنان را اعلام کرد.
تعدادنظرات: 0
با حضور خادم حرم مطهر رضوی برگزار شد؛
شامگاه شب گذشته مراسم معنوی زیر سایه خورشید با حضور خادم حرم مطهر رضوی و پرچم متبرک استان قدس امام رضا(ع) در مسجد الغدیر دانشگاه یاسوج برگزار شد.
تعدادنظرات: 0
هدر روی آب در خیابان "امیرکبیر" شهر سی سخت به شکلی بوده که گویی در آن منطقه سیل به راه افتاده است، از طرفی قطعی مکرر آب در برخی نقاط دیگر از شهر موجبات نارضایتی شهروندان از آبفای شهری دنا را به همراه داشته است.
تعدادنظرات: 0
خطیب جمعه شهر سی سخت؛
خطیب جمعه شهر سی سخت گفت: حالا رئیس جمهور آمریکا که 13آبان تماشایی را از رسانه ها نگاه می کند می فهمد که تمام نقشه هایش نقش بر آب شده است.
تعدادنظرات: 0
مردم همیشه در صحنه و با بصیرت شهر سی سخت به همراه مسوولان شهرستان دنا و با حضور دانش آموزان در راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان شرکت کردند.
تعدادنظرات: 0

صفحه‌ها