تازه های سایت

29. تير 1393 - 23:06
فرماندار شهرستان دنا گفت ایجاد خلاقیت در کارهای علمی فرهنگی از الزامات کار در شرایط اقتصادی کنونی جامعه است که باید در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد

به گزارش خبرنگار سفیر دنا حسینی رضایی فرماندار شهرستان دنا در جلسه شورای آموزش شهرستان دنا با تاکید بر برگزاری محافل و جلسان اوقات فراغت برای دانش آموزان گفت نباید همه چیز را به نبود بودجه ختم کرد و به همین بهانه از کارکردن بازماند.

 

حسینی رضایی بیان داشت در کارهای فرهنگی نباید کار را سخت گرفت و همه امور را به نبود بودجه ختم کرد زیرا برخی از امور را می توان با کمترین هزینه جانبی با بهترین کیفیت به سر انجام رسانید.

 

وی به سابقه علمی و فرهنگی شهرستان دنا و در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی اشاره کرد و بیان داشت ایجاد خلاقیت در امور علمی و فرهنگی روشی موثر در ایجاد رقابت بین دانش آموزان در شهرستان خواهد بود.

 

فرماندار دنا تشویق دانش آموزان و مدیران برتر و ایجاد سازکار ارزیابی عملکرد معلمان را از دیگر روشهای شناسایی و ایجاد فضای رقابتی بین معلمان و دانش آموزان عنوان کرد و افزود جمع آوری نظرات و راهکارهایی برای پاسخ به مشکلات مختلف فرهنگی و آموزشی از طریق معلمان و صاحب نظران علمی و فرهنگی راهگشای کشکلات مختلفی در این حوزه حساس است.

 

وی آموزش و پرورش را رکن اساسی و مهم توسعه کشور خواند و تاکید کرد به هر میزان سرمایه گذاری در این بخش صورت بگیرد به چندید برابر آن بازخورد آن در پیشرفت درسی دانش آموزان اثر خواهد گذاشت.

 

رضایی در پایان صحبتهای خود آمادگی فرمانداری دنا برای ایجاد تشکل های مردم نهاد در شهرستان دنا را اعلام کرد و افزود با ایجاد این انجمن ها می توان بخشی از امور در زمینه های مختلف علمی ،فرهنگی و اقتصادی را به مردم واگذار کنیم .

 

انتهای پیام/ م

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس