تازه های سایت

پربازدیدها

25. شهريور 1394 - 10:28
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا از برگزاری مزایده واگذاری سالن استخر شنای سی سخت به بخش خصوصی خبر داد.

سفیر دنا:رئیس اداره ورزش و جوانان دنا با اعلام این خبر گفت :متقاضیان شرکت در مزایده واگذاری استخر شنای سی سخت از 10 روز پیش وقت داشتند تا با تکمیل فرمهای مخصوص در این مزایده شرکت کنند.

 

گودرزی بیان داشت:متقاضیان تا پایان وقت اداری روز گذشته فرصت داشتند تا با ارائه پاکتهای خود به رقابت بپردازند که در این مدت 8 نفر متقاضی حضور یافت.

 

وی با بیان اینکه شخص برنده باید معادل نصف مبلغ پیشنهادی یک سال خود را طی ضمانت نامه بانکی به اداره ورزش و جوانان تحویل دهد اظهار داشت:تمامی افراد شرکت کننده از لحاظ سوء پیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر تایید شده اند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان دنا از بازگشایی درخواستهای افراد متقاضی در روز 28 شهریور ماه ،مقارن شنبه هفته آینده در اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و تصریح کرد:بازگشایی مبالغ درخواستی با حضور متقاضیان صورت میگیرد.

 

گودرزی ادامه داد:سالن استخر سی سخت طی چند سال گذشته جزء بهترین سالنهای استخر شنای استان بوده و در این مدت شناگرانی ماهری در این رشته ورزشی تربیت شده اند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

چه فایده مزایده ای که اعضای تمام خواه شورای شهر سی سخت هر کدام در آن دو تا پیشنهاد قیمت داده اند من نمی دونم این اعضای شورای شهر اومدن برا زمینه سازی جهت اشتغال جوانان یا اومدن جهت اشتغال زدایی جوانان شهر سی سخت واقعآ جای تاسف داره این شیوه عملکردی شورای شهر سی سخت راستی رییس شورای شهر سی سخت لابد خواب خوابه که اعضاش اینجور جولان میدن
صبح زاگرس