تازه های سایت

پربازدیدها

12. آبان 1394 - 17:27
معاون فرماندار دناگفت: هویت 13 آبان استکبار ستیزی است و این روز بیانگر هوشیاری و بیداری نسل جوان است.

معاون فرماندار دنا در گفت و شنود اختصاصی با سفیردنا در خصوص اهمیت 13 آبان گفت:13 آبان سالگرد سه رویداد مهم تاریخی در تاریخ انقلاب اسلامی است که اهمیت این روز را بیش از پیش نمایان میکند.

 

صداقت به تبعید امام راحل در 13 آبان 1343 به عنوان یکی از اتفاقات تاریخی در این روز اشاره کرد و بیان داشت:کشتار دانش آموزان پیرو خط امام در سال 57 در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 57 سه حرکت متفاوت در این روز بود که با یک هویت صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه این سه اتفاق تاریخی همگی هویت استکبار ستیزی داشتند افزود:هر یک به نوبه خود در شکل دادن حرکت انقلاب اسلامی نقش خاصی ایفا کرد.

 

معاون فرماندار دنا بیان داشت: این سه رویداد مهم منشور ماندگارانقلاب اسلامی است که بیانگر هوشیاری و بیداری نسل جوان و در حال تحصیل است.

 

صداقت به روز تبعید حضرت امام خمینی (ره) در این روز اشاره کرد و اظهار داشت:این روز نماد تحمل سختی ها و تبعیدهای امام راحل است که با پایمردی مردم نتیجه داد.

 

وی الگو گیری از مقاومت های شجاعانه آن زمان را پشتوانه خوبی برای تحقق خواسته های بحق مردم در موضوع مذاکرات هسته ای عنوان کرد و اظهار داشت:ملت ایران همچنان شیطنت ها و فریبکاریهای آمریکایی ها را فراموش نکرده اند و با هوشیاری کامل اندیشه استکبار ستیزی خود را دنبال میکند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس