تازه های سایت

15. دى 1394 - 19:07
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد صبح امروز به همراه استاندار استان و تعدادی از مدیران کل استان به شهرستان دنا وارد شد تا در راستای شعار سال و تصمیم استاندار مبنی بر سفر به نقاط مختلف استان در قالب کاروانی به نام "همدلی دولت و ملت " به بررسی مشکلات مردم در بخش پاتاوه بپردازند.

پژمان نیک اقبالی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد در حاشیه این دیدار یک روزه با مردم شهر پاتاوه در گفت و شنود با خبرنگار "سفیر دنا" به برخی سوالات خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی پاسخ داد و در نهایت دیدگاه خود درباره "سفیر دنا" را عنوان کرد.

 

نیک اقبالی ضمن تقدیر از پایگاه خبری تحلیلی "سفیر دنا" که هم اخبار شهرستان و استان را پوشش مناسبی میدهد گفت:خود بنده مرتب این سایت را رصد میکنم.

 

وی بیان داشت: اگر مدیریت "سفیر دنا"سعی کند به حواشی ورود پیدا نکند سایت بسیار موفقی خواهد بود.

 

نیک اقبالی با اشاره به نام این پایگاه خبری تحلیلی گفت:همانگونه که از اسم این سایت پیدا است و با توجه به بار معنایی نام "سفیر دنا "رسالت و بار مسئولیت شما کمی حساس تر می شود.

 

معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه تا کنون نقش "سفیر دنا "مثبت بوده و ارزیابی ما از این سایت مثبت است گفت: هر چه رسانه ها در بطن مردم باشند کارایی بهتری خواهد داشت.

 

وی ابراز داشت: استان ما بیش از همیشه به وحدت نیاز دارد و اگر سایتهای خبری ما بکوشند در این جهت حرکت کنند ضمن اینکه خودشان موفق خواهند بود به توسعه استان کمک میکنند.

 

نیک اقبالی در توصیه ای به مدیریت این پایگاه خبری تحلیلی اظهار داشت:اگر جایی هم جمله ای می بینید و یا خبری که ممکن است نفاق و تفرقه در جامعه ایجاد شود از آن بپرهیزید.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

دوری که دیش تعریفش بیه ودرد کر خالش ایخره.
جناب مهندس نیک اقبال همیشه نقطه نظراتش واقعی وبدون هر گونه حاشیه است. انصافا بین نقطه نظرات مسولین ایشان نظریه هایش منفی وبی مفهوم نیست.
البته که باید تعریف و تمجید کنه چون هیچ وقت سفیر دنا یه خبر و یا گزارش انتقادی از جناب نیک اقبال منتشر نکرده و نمیکنه
صبح زاگرس