تازه های سایت

16. دى 1394 - 20:08
متقی سی سخت مرکز شهرستان دنا را بهترین نقطه و منطقه زیلایی را از بدترین نقاط شهرستان دنا به لحاظ سطح درآمد و معیشت مردم

غلام رضا متقی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویر احمد در گفت و شنود با خبرنگار "سفیر دنا" ضمن تشریح وضعیت معیشتی و شرایط اقتصادی خانوارها در شهرستان دنا گفت : در دنا مناطقی وجود دارد که از بهترین شرایط برخورداراند و در برخی از نقاط نیز وضعیت معیشت و سطح درآمد ها در شرایط نا مطلوبی قرار دارد.

 

متقی سی سخت مرکز شهرستان دنا را بهترین نقطه و منطقه زیلایی را از بدترین نقاط شهرستان دنا به لحاظ سطح درآمد و معیشت مردم عنوان کرد و اظهار داشت:شهر پاتاوه در شرایط نسبی به سر میبرد.

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان با بیان اینکه بیش از 3 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارد افزود: 2 هزار خانوار مربوط به بخش پاتاوه و منطقه زیلایی در شهرستان بویر احمد است.

وی میزان مشارکت استان در کمک به کمیته امداد را نسبتا خوب ارزیابی کرد و بیان داشت:از آنجا که سطح درآمد مردم استان بالا نیست و محرومیت نسبتا بالایی هم داریم انتظاری که از استانهای برخوردارتر میرود از استان کهگیلویه و بویر احمد وجود ندارد.

 

متقی با اشاره به استقرار مرکز نیکوکاری مسجد جامع امام علی(ع) سی سخت در مرکز شهرستان دنا ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی مدیریت این مرکز گفت:این مرکز در بین سایر مراکز استان در بهترین شرایط به سر میبرد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کهگیلویه و بویر احمد اعتماد سازی،ارتباط خوب با مردم و صبغه دینی و مذهبی شیرزادی مسئول این مرکز را عامل موفقیت وی دانست و گفت:امیدواریم زمانی برسد که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم استان به قدری خوب شود که نیازی به کمیته امداد نباشد.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

ظاهرآ مسئول و کارکنان این مرکز نیکوکاری بعنوان کارمندان کمیته امداد محسوب شده و حقوق و مزایای کمیته امداد را نیز دریافت می کنند
سلام بهتره در مورد هر موضوعی ابتدا تحقیق کنیم بعد دهان به سخن بگشاییم. جهت اطلاعتون آقای شیرزادی از روزی که شروع به کار کرده اند تاکنون یک ریال حقوق دریافت نکرده اند. ایشان کل وقت و زندگیش را گذاشته روی این کار، واقعا جای تاسف داره از طرز برخورد و رفتار بعضی از همشهری هامون
اولآ که من گفتم ظاهرآ اینطوره و در ثانی بهتره جهت اثبات و یا رد این شنیده ها خود شخص آقای شیرزادی در این باره جواب بده که آیا کارمند کمیته امداد هستن و از اونجا حقوق میگیرن یا نه؟
بهترنبود اول از خودش می پرسیدی بعد میومدی اینجا حرف بزنی؟
فرض کنید اینطور باشه ؛اشکالی داره به نظرتون؟
کسی نگفته اشکال داره ولی اگه ایشون بعنوان یک کارمند اقدام به جمع آوری نذورات کنه و در قبالش حقوق بگیره مثل سایر کارمندان دولته و دیگه یک موسسه خیریه مردم نهاد محسوب نمی شه و به نوعی منتی بر دوش کسی نداره مثل سایر ادارات کمیته امداد و بهزیستی و بنیاد شهید و بنیاد مستضعفان و غیره
حالا این بنده خدا کی و کجا میخواست منت روی دوش شما بذاره
درود برجناب شیرزادی,,,این جوان خوب وشایسته شهر
کار خیر اونه که بدون چشمداشت مالی انجام بشه و در قبال اون اجر و پاداش دنیوی گرفته نشه هر چند که فعالیت این موسسه هم بصورت آزاد و زیر مجموعه ای از اداره بهزیستی و یا کمیته امداد باز هم نیکوست.
الحق که آقای شیرزادی یکی از معتمدترین افراد محل هستن وواقعا جای تاسف داره برای کسانیکه تا این حد کوته فکرن که حرف دستمزد رو میزنن حتی اگر اینطور هم باشه باز چیزی از شایستگیهای ایشون کم نمیشه
جناب ناشناس..واقعا در قضاوت خود دقت کنید.حضرتعالی در یک سایت بدون اطلاع از موضوع فوق کامنت گذاشته اید.بنده از دوستان صمیمی ایشان هستم و به صراحت اعلام کردند که حقوق دریافت نکرده اندویا بسیارناچیز.فلذا واقعا هم حق ایشان وتمام خدمت گذران به مردم برخورداری از مزایایی است چه بسا که تشکر واقعی رو در محضر الهی دریافت خواهند کرد و عزت وسربلندی هم از مردان بی ادعاست..
بنظر من هم حقوق گرفتن ایشون از بهزیستی و کمیته هیچ اشکالی ندارد چون دارن زحمت میکشن
اصلا جای تشکر نداره ایشون کارمند کمیته هستن بابت کاراش هم پول دریافت میکنه نمیدونم این تشکر براچیه
تو مطمئنی که ایشون کارمند کمیته اند؟ میتونی اینو ثابت کنی؟
کاری نداره از تامین اجتماعی استعلام بگیرین اگه کارمند کمیته باشه براش بیمه رد شده والسلام
اصلا جای تشکر نداره ایشون کارمند کمیته هستن بابت کاراش هم پول دریافت میکنه نمیدونم این تشکر براچیه
بپا یه وقت از حسادت نترکی
نه نمی ترکم ولی مطمئن باش از همین الأن شروع می کنم برای تشکیل یه موسسه خیریه که بعدش منو کارمند یهزیستی بکنن.
بسم الله اتفاقا کار خیلی خوبی هست شما اگه بتوانید به جای یک موسسه ده تا موسسه بزن اجر دنیوی و اخروی هم داره.
صبح زاگرس