تازه های سایت

پربازدیدها

9. بهمن 1394 - 19:16
خطیب موقت نماز جمعه سی سخت گفت برخی بدگویی ها از طرف تعدادی از کاندیداها در شان انتخابات و نظام نیست.

به گزارش سفیردنا حجت الاسلام رضایی امام جمعه موقت سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهر سی سخت در باب انفاق در جامعه گفت:انفاق برآوردن حاجات انسان مومن است و سایر همنوعان نباید نسبت به آن بی تفاوت باشند.

 

رضایی با اشاره به این نکته که با انفاق و صدقه میتوان حالات اولیای الهی را به دست آورد بیان داشت:سخاوت هر کسی در حد توانش موجب گرمی کانون خانواده نیازمندان می شود.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از مسئول مرکز نیکوکاری مسجد جامع امام علی سی سخت و خدمات قابل توجه این مرکز به مستمندان گفت:این مرکز در میان سایر مراکز استان در رتبه اول قرار دارد.

 

امام جمعه موقت سی سخت با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت:با آمدن امام حق آمد و باطل رفت چرا که امام (ره) با پشتیبانی ملت دست استکبار و استعمار را از کشور کنار زد.

 

رضایی از ویژگی های بازر انقلاب اسلامی قرار گرفتن در چهارچوب مکتب تشیع و اسلام دانست و تصریح کرد:سایر انقلابها در سراسر جهان دارای این ویژگی نبودند و حتی در برخی موارد بر عیله معنویت و اصول اساسی مذاهب شکل می گرفتند.

 

رضایی دومین ویژگی بارز انقلاب اسلامی را مردمی بودن آن عنوان کرد و افزود:شهدای انقلاب اسلامی با جان خود از نظام و انقلاب دفاع کردند و با خون خود همگان را شرمنده کردند.

 

امام جمعه موقت سی سخت حرکت در مسیر آرمانهای شهدا و حضور مستمر پای آرمانهای نظام در صحنه های مهم انقلاب را نمونه ای از این پیروی دانست .

 

وی رهبری سیاسی و دینی امام راحل را از دیگر مولفه های موجود در ذات نظام عنوان کرد و تصریح کرد:رهبری دینی و سیاسی امام که مبتنی بر اصول قرآن و اهلبیت بود نور و چراغ هدایت مردم در مقابله با استکبار و استعمار غرب شد.

 

رضایی یکی از مفاخر انقلاب اسلامی را برگزاری انتخابات دانست و خاطر نشان کرد:آنچه قدرت معنوی و سیاسی کشور را مصون و محفوظ میکند حضور مردم پای صندوق رای است و هر چه که این حضور بیشتر باشد اعتبار ملی افزایش می یابد.

 

امام جمعه موقت سی سخت به برخی تهمت ها و بدگویی ها توسط برخی از کاندیداهای انتخاباتی اشاره کرد و افزود:دشمن در کیمن این انتخابات نشسته و آماده تخریب است و نباید عده ای بهانه به دستشان دهند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس