تازه های سایت

9. بهمن 1394 - 19:16
خطیب موقت نماز جمعه سی سخت گفت برخی بدگویی ها از طرف تعدادی از کاندیداها در شان انتخابات و نظام نیست.

به گزارش سفیردنا حجت الاسلام رضایی امام جمعه موقت سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهر سی سخت در باب انفاق در جامعه گفت:انفاق برآوردن حاجات انسان مومن است و سایر همنوعان نباید نسبت به آن بی تفاوت باشند.

 

رضایی با اشاره به این نکته که با انفاق و صدقه میتوان حالات اولیای الهی را به دست آورد بیان داشت:سخاوت هر کسی در حد توانش موجب گرمی کانون خانواده نیازمندان می شود.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از مسئول مرکز نیکوکاری مسجد جامع امام علی سی سخت و خدمات قابل توجه این مرکز به مستمندان گفت:این مرکز در میان سایر مراکز استان در رتبه اول قرار دارد.

 

امام جمعه موقت سی سخت با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت:با آمدن امام حق آمد و باطل رفت چرا که امام (ره) با پشتیبانی ملت دست استکبار و استعمار را از کشور کنار زد.

 

رضایی از ویژگی های بازر انقلاب اسلامی قرار گرفتن در چهارچوب مکتب تشیع و اسلام دانست و تصریح کرد:سایر انقلابها در سراسر جهان دارای این ویژگی نبودند و حتی در برخی موارد بر عیله معنویت و اصول اساسی مذاهب شکل می گرفتند.

 

رضایی دومین ویژگی بارز انقلاب اسلامی را مردمی بودن آن عنوان کرد و افزود:شهدای انقلاب اسلامی با جان خود از نظام و انقلاب دفاع کردند و با خون خود همگان را شرمنده کردند.

 

امام جمعه موقت سی سخت حرکت در مسیر آرمانهای شهدا و حضور مستمر پای آرمانهای نظام در صحنه های مهم انقلاب را نمونه ای از این پیروی دانست .

 

وی رهبری سیاسی و دینی امام راحل را از دیگر مولفه های موجود در ذات نظام عنوان کرد و تصریح کرد:رهبری دینی و سیاسی امام که مبتنی بر اصول قرآن و اهلبیت بود نور و چراغ هدایت مردم در مقابله با استکبار و استعمار غرب شد.

 

رضایی یکی از مفاخر انقلاب اسلامی را برگزاری انتخابات دانست و خاطر نشان کرد:آنچه قدرت معنوی و سیاسی کشور را مصون و محفوظ میکند حضور مردم پای صندوق رای است و هر چه که این حضور بیشتر باشد اعتبار ملی افزایش می یابد.

 

امام جمعه موقت سی سخت به برخی تهمت ها و بدگویی ها توسط برخی از کاندیداهای انتخاباتی اشاره کرد و افزود:دشمن در کیمن این انتخابات نشسته و آماده تخریب است و نباید عده ای بهانه به دستشان دهند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی