تازه های سایت

پربازدیدها

23. تير 1395 - 18:59
از کلیه فارغ التحصیلان مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی یا بالاتر دعوت می شود، جهت استخدام در این شرکت به عنوان مدیر عامل،جهت فعالیت در کارخانه آب معدنی چویل دنا، رزومه کاری و مدارک مربوط و پیشنهاد خود را به هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی تحویل بدهند.

به گزارش سفیر دنا کوشان اسدی مدیرعامل شرکت چویل چشمه میشی سی سخت گفت:به موجب مصوبه مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت تعاونی چویل چشمه میشی سی سخت مورخ 11 تیر 1395 از کلیه فارغ التحصیلان مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی یا بالاتر دعوت کرد، جهت استخدام در این شرکت به عنوان مدیر عامل،جهت فعالیت در کارخانه آب معدنی چویل دنا رزومه کاری و مدارک مربوط و پیشنهاد خود را به هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخه 22 مرداد 95 تحویل نمایند و همچنین در این جلسه از پیشنهاد کاری ارائه شده دفاع نمایند.

 

اسدی ابراز کرد: این امید است با دریافت تسهیلات به واسطه مصوبات اخیر در حمایت از تولید در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی و نیز افزایش سرمایه سهامداران جهت تامین 25 درصد آورده مورد نیاز تسهیلات مزبور و منابع اضافه جهت به روز رسانی تسهیلات قبل، پرداخت بدهی باقیمانده مربوط به زمان احداث کارخانه و برخی بدهی های جاری، که منجر به تامین منابع سرمایه در گردش و ترمیم ساختار سازمانی، و شروع خط تولید این کارخانه خواهد شد، با حضور پرسنل متخصص، تولید پایدار و قدرتمند، محقق گردد.

 

فارغ التحصیلان سایر رشته های مرتبط با تولید صنعتی نیز می توانند رزومه خود را مطابق روند فوق ارائه نمایند تا در جلسه مزبور تصمیم گیری به عمل آید.

 

همچنین از کلیه صاحب نظران، صاحبان دغدغه و فعالین اجتماعی و اقتصادی و نخبگان علمی و اقتصادی عضو شرکت تعاونی دعوت می شود از فرصت یک هفته ای برای ثبت نام در انتخابات هیئت مدیره و بازرسان شرکت استفاده نموده و در ارتقاء ساختار مدیریتی شرکت تعاونی، نقش آفرینی نمایند.

 

لازم به ذکر است، جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت اول شرکت تعاونی چویل چشمه میشی سی سخت، ساعت 21 روز جمعه تاریخ 22 مرداد 95 در مسجد جامع سی سخت برگزار می گردد.

 

داوطلبان محترم می توانند به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اطلاعات بیشتر مراجعه فرمایند.

 

هیئت مدیره شرکت تعاونی 2536 چویل چشمه میشی سی سخت

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

جناب مهندس اسدی هرچند انتقادات زیادی به فرصت سوزی دو هیئت مدیره سایق و فعلی و همچنین مدیرعامل قبلی و شما وارد است اما صحبت چند جوان تازه به دوران رسیده که با اتکا به .............. دادن مردم برای ما تصمیم گیر شده اند باعث دلخوری شما نباید بشود. اگر کیفیت فارع التحصیل مدیریت صنعتی مانند جامعه شناسی دانشگاه آزاد باشد که نباید حتی یک گاوداری سننی را بدستشان سپرد.اگر کسی قراره با مدرک مدیریت صنعتی سکان مدیریت کارخونه رو بدست بگیره لازمه دانشگاهش هم عیارسنجی بشه
صبح زاگرس