تازه های سایت

26. تير 1395 - 0:18
رئیس بهزیستی دنا از راه اندازی نمایندگی بهزیستی شهدای پاتاوه خبر داد و ابراز کرد:این نمایندگی به منظور رفاه حال مددجویان این بخش و است .

به گزارش سفیر دنا صبح امروز اسد الله برگ ریزان رئیس اداره بهزیستی شهرستان دنا به مناسبت هفته بهزیستی با امام جمعه پاتاوه دیدار گفت و گو کرد.رئیس اداره بهزیستی شهرستان دنا پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر پاتاوه با اشاره به25 لغایت 31 تیرماه به عنوان هفته بهزیستی به رسالت سازمان بهزیستی که رسالتی بزرگ وخطیر و پر ارزش است اشاره کرد و افزود:این رسالت و وظیفه رسالتی است که از بدو تولد انسان تا کهنسالی با روح و جسم و سلامت انسانها سرو کار دارد.

 

 

 وی با اشاره به اینکه در شهرستان دنا به بیش از2000نفر از مدد جویان بصورت مستمر وغیر مستمر حقوق پرداخت می شود گفت: بیش از هفتاد درصد شهریه دانشجویان تحت پوشش تا مقطع دکترا پرداخت می شود.

 

وی که به مناسبت هفته بهزیستی از تریبون نماز جمعه سخن می گفت افزود:بیش از دویست قلم وسایل کمک توانبخشی مانند عصا، ویلچر وتشک مواج و سایر لوازم بین مدد جویان بهزیستی توزیع شده.

 

برگ ریزان به کمک های بلا عوض و ساخت مسکن دو معلولی تا چهار معلولی و معرفی18معلول به بنیاد مسکن جهت دریافت تسهیلات ارزان با بهره چهار درصد اشاره کرد و گفت:وجود روستا مهد نعمتی بزرگی است که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی شروع شده و حدود 27 مورد و پرداخت یک میلیارد ریالی غذای گرم به سه دهک پایین درامدی این مهد روستاها صورت گرفته است.

 

رئیس بهزیستی دنا از راه اندازی نمایندگی بهزیستی شهدای پاتاوه خبر داد و ابراز کرد:این نمایندگی به منظور رفاه حال مددجویان این بخش خواهد بود .وی در ادامه از زحمات مدیر کل بهزیستی استان بخاطر پیگیری در این امر تقدیر وتشکر کرد .

 

برگ ریزان در پایان از مردم بخش پاتاوه، دهیاران وشورا های اسلامی ومعتمدین خواست تا با همکاری جهت برچیده شدن معضلات اجتمایی در بخش بالاخص بلای خانمانسوز اعتیاد وطلاق تلاش و همت خود را بالا ببرند و با ابراز امیدواری از همکاری خوب مردم افزود: امیدواریم شهر و روستاهایی پاک از این دو معضل اجتماعی داشته باشیم.

انتهای پیام

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس