تازه های سایت

پربازدیدها

30. تير 1395 - 0:13
رئیس اداره بهزیستی شهرستان دنا از خودکفایی 50 خانواده تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش سفیر دنا اسد الله برگ ریزان رئیس اداره بهزیستی شهرستان دنا با اعلام این خبر از 250 مورد مناسب سازی محیط زندگی معلولان شهرستان دنا خبر داد.

 

به گفته برگ ریزان این اقدامات به منظور توانبخشی مبتنی بر جامعه ((cbr صورت گرفته که 450 میلیون تومان به صورت استاد شاگردی به افراد تحت پوشش بهزیستی پرداخت شده است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دنا با اشاره به سیاستهای دولت مبنی بر ارائه خدمات به روستاهای دور افتاده گفت:در شهرستان دنا حدود 600 معلول از خدمات تخصصی بهزیستی بهره مند می شوند که عمده این افراد در روستاها زندگی می کنند.

 

وی بیان کرد:در شهرستان دنا 35 خانوار دارای فرزند دو معلولیتی به بالا داریم که 18 خانوار از این گروهها به بنیاد مسکن جهت دریافت وام معرفی شده اند که در کنار 150 میلیون ریال وام چهار درصد 180 میلیون ریال وام بلاعوض در روستاها و300 میلیون ریال وام بلاعوض در شهر ها پرداخت می شود.

 

برگ ریزان افزود:اداره بهزیستی در قالب طرح های اشتغال زایی خرد و زود بازده برای جامعه هدف اقدام به خرید ابزار و لوازم مورد نیاز میکند و با چترهای حمایتی که دارد در جهت درآمد زایی این خانوارها تلاش میکند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

بهتيرين مدير برگريزان است
صبح زاگرس