تازه های سایت

9. مرداد 1395 - 19:54
در تعطیلات چند روز اخیر سونامی واژگونی خودروها در جاده های کهگیلویه و بویر احمد به اوج خود رسید و شهرستان دنا هم از حوادث مختلف بی نصیب نماند.

واژگونی پژو ۴۰۵ حادثه ساز شد

 

به گزارش سفیردنا به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق تماس تلفنی فردی در ساعت۰۹:۵۲ مورخه ۹۵/۵/۸ با مرکز دیسپج اورژانس دنا مبنی بر واژگونی یک دستگاه پژو۴۰۵ در مسیر روستای دلی بهرام بیگی به سمت پاتاوه ،اپراتور مرکز بلافاصله کد مارگون را محل حادثه اعزام کرد و باتوجه به تماس تلفنی با افراد در صحنه و گرفتن شرح حال دقیق حادثه وجود تعداد مصدومین کد اورژانس پاتاوه بعنوان آمبولانس کمکی نیز به محل حادثه فراخوانده شد .

 

جلال پوران فرد افزود: بعد از اقدامات درمانی فوری و مراقبت ، ۵مصدوم این حادثه توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.

گفتنی است حال مصدومین در موقع تحویل به بیمارستان شهید بهشتی، مناسب گزارش داده شد.

 

واژگونی پراید در حوالی دمچنار ۴ مصدوم بر جای گذاشت

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه اظهار کرد: طبق تماس در ساعت ۱۰:۲۵ با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر واژگونی یک دستگاه پراید در مسیر یاسوج _دمچنار بلافاصله پرسنل پایگاه های اورژنس ۱۱۵ دمچنار و مارگون به محل حادثه اعزام شدند .

 

جلال پوران فرد افزود: بعد از اقدامات اولیه درمانی و کمکهای اولیه هر چهار مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند که حال عمومی هر ۴ بیمار هنگام تحویل به بیمارستان مناسب و رضایت بخش اعلام شده است.

 

برخورد سانتافه ،سمند و پراید در تنگ گنجه ای یاسوج ۹ مصدوم برجای گذاشت

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: برخورد سانتافه ،سمند و پراید در تنگ گنجه ای یاسوج ۹ مصدوم برجایی گذاشت.

 

جلال پوران فرد عنوان کرد: طبق تماس با مرگز اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر یک فقره تصادف در محور یاسوج _سی سخت بلافاصله پایگاه های اورژانس ۱۱۵ دشت بازار و پایگاه مرتضوی به محل اعزام شدند که بعد از اقدامات اولیه درمانی مصدومین را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

 

وی همچنین افزود: همزمان با این تصادف ، ساعت ۱۲:۰۳خبر از واژگونی یک دستگاه پراید در محور یاسوج اصفهان در نزدیکی دوراهی کریک به اطلاع مرکز اورژانس ۱۱۵ دنا داده شد که بلافاصله پرسنل همیشه اماده باش پایگاه اورژانس۱۱۵ پاتاوه در کمترین زمان ممکن خود را بر بالین مصدومین رساندند و هر پنج مصدوم را بعد از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صنایع خورشیدی
دفتر خدمات دولتی شهید نجفی سی سخت