تازه های سایت

15. مرداد 1395 - 15:56
اپیدمی مهلک بلای جانی در شهرستان دنا
دومین خودکشی در شهرستان دنا در کمتر از سه روز رقم خورد

به گزارش سفیر دنا جوان بیست ساله پاتاوه ای روز گذشته در اثر مصرف قرص برنج جان خود را از دست داد.

 

به گفته شهروند خبرنگاران سفیر دنا این اتفاق حوالی ساعت 17 روز گذشته در شهر پاتاوه رخ داده و تا کنون علت این اقدام از طرف این جوان مشخص نیست.

 

گفته شده تا قبل از انتقال این جوان به مراکز درمانی وی جان به جان آفرین تسلیم کرده بود.

 

متاسفانه پیش از این و در روز چهار شنبه هفته گذشته یعنی تنها سه روز قبل از این اتفاق نیز جوان 18 ساله ای در شهرستان دنا اقدام خودکشی با اسلحه کرده بود.

 

این در شرایطی است که آمار و ارقام میزان خودکشی به صورت محرمانه بوده و رسانه ها دسترسی به این اعداد و ارقام ندارند ولی بیان رتبه چهارم استان در سطح کشور در زمینه خودکشی توسط مدیر کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویر احمد به خوبی عمق قضایا را نشان دهد. مسئله خودکشی در شهرستان دنا به یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی تبدیل شده است که ضروریست هر چه سریعتر با اقدامات پیش گیرانه این اپیدمی ویرانگر در شهرستان دنا کنترل شود.

 

این درحالی است که طبق گفته عباس بهشتی روی فرماندار دنا یکی از دستورالعملهای اساسی دولت برای کارگزاران در استانها و شهرستانها موضوع آسیبهای اجتماعی بوده که با توجه به شدت این عارضه اجتماعی در شهرستان دنا یکی از مهمترین آسیبها  موضوع خودکشی در می باشد که نیاز فوری به اتخاذ تدابیر ویژه در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام /

 

 

 

 

 

 

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

درود سفیر محترم
واقعا درد اوره
جناب فرماندار بهتره همایش تشکیل بدی و یه عده بیان سخنرانی بکنن و پول همایش رو به جیب بزنن تا این آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کنه
جاداردمسئولین محترم چاره اندیشی کنند .
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی