تازه های سایت

11. مهر 1395 - 10:59
موسسه خیریه مهر آوا اقدام به توزیع اقلام و لوازم تحصیلی مورد نیاز دانش آموزان مدارس شهرستان دنا کرد.

به گزارش سفیردنا برگزاری جشن نیکوکاری توسط موسسه خیریه مهرآوا در مدرسه امام جعفر صادق (ع) توتنده با حضور  مدیرآموزش و پرورش شهرستان دنا و کارکنان این مدرسه طی آئینی برگزار شد .

 

تحویل بسته های حمایتی از طرف موسسه مهرآاوا که شامل لوازم تحریر(بسته ریاضی,دفتر,مداد و رنگ…),پوشاک,کیف بود بین دانش اموزان کم بضاعت و بی سرپرست توتنده توزیع شد.

 

حسینی نیک از اعضای فعال این موسسه گفت این موسسه متشکل از گروهی دانشجوی فعال که محور فعالیت های انها کمک به دانش اموزان کم بضاعت و بی سرپرست و توانمند سازی اقشار اسیب پذیر میباشد.

 

در ادامه سپهدار مجلسی نژاد اهداف گروه های خیریه مردم نهاد که با تکیه به انگیزه های خیر خواهانه,انسانی است را کمک به کاهش روند اسیب های اجتماعی با محوریت حمایت از دانش اموزان اسیب پذیر و کم بضاعت عنوان کرد و گفت جلب مشارکت مسئولین و مردم در راستای برجسته کردن نقش ارکان مختلف اجتماعی در هنجار سازی و بهبود روش های اتخاذ شده است که موسساتی از این قبیل با دردست داشتن داوطلبین متخصص و متعهد و توانمند تمام تلاش خود را معطوف به تحقق چشم انداز در چهارچوب ماموریت چند وجهی حمایتی,اموزشی,و اطلاع رسانی اقتضایی ساخته اند.

 

در پایان این دیدار و در اصلی ترین بخش این ایین از خانواده م.پ دانش اموزی که به طور ناخواسته و سهوی از ناحیه دو پا فلج شده بود دیدار شد که از قرار معلوم تنها دلیل معالجه نشدن م.پ نداشتن هزینه های پزشکی بوده,که اعضای حاضر موسسه و مدیر اموزش و پرورش این شهرستان با جدیت تمام اعلام امادگی برای پیشبرد مراحل پزشکی این دانش اموز گرفتند,و با گرفتن مدارک و اسناد پزشکی این دانش قول پیگیری و حل مشکلات درمانی این دانش آموز را دادند

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی