تازه های سایت

7. آبان 1395 - 23:34
در سپتامبر سال جاری هم در شمال آفریقا، گربه بالداری در یک انبار پیدا شد. بنا به گفته یابنده، گربه بالدار دم بلند و دو بال کوچک دارد؛ اما پرواز نمی کند و بسیار منزوی و گوشه گیر است.
به گزارش سفیر دنا به نقل از روز پلاس ،ماجرای گربه های پرنده از نیمه دوم قرن بیستم آغاز شد؛ وقتی یک زن آلمانی گربه ای را در آسمان دید که مثل پرنده پرواز می کند و از فراز باغچه اش گذشته و روی دیوار می نشیند. او به سرعت با پلیس تماس گرفت.
 
گربه های بالدار +عکس
 
حادثه مشابهی نیز در یکی از روستاهای چین اتفاق افتاد و مردم دسته ای از گربه های بالدار را در آسمان و در حال پرواز دیدند. گروهی از ساکنان روستا معتقد بودند که گربه ها فرشتگانی هستند که نیروی جادویی دارند و گروهی دیگر آنها را موجوداتی مسخ شده و مورد خشم و غضب می دانستند.
 
دو سال پیش هم یک مرد مصری، در حالی که برای ادای نماز صبح از خانه خارج شده بود، سر راه خود، یک گربه بالدار سفید را پیدا کرد و او را به خانه اش برد.
 
گربه های بالدار +عکس
 
بنا بر این گزارش، در سپتامبر سال جاری هم در شمال آفریقا، گربه بالداری در یک انبار پیدا شد. بنا به گفته یابنده، گربه بالدار دم بلند و دو بال کوچک دارد؛ اما پرواز نمی کند و بسیار منزوی و گوشه گیر است.
 
گربه های بالدار +عکس
 
برخی دانشمندان وجود چنین گربه هایی را طبیعی دانسته و آن را جزئی از گستره وسیع طبیعت
می دانند و برخی دیگر نیز آن را ناشی از یک تغییر ژنتیکی ناشناخته برشمرده اند.
 
تابناک

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی