تازه های سایت

پربازدیدها

14. آبان 1395 - 14:14
انتقاد امام جمعه سی سخت از خلف وعده مدیر کل ورزش و جوانان
مصباح نژاد:آقای ایزد پور مراقب آبرو و ارزش و اعتبارتان در این استان باشید
وی با بیان اینکه بعد از این جریانات مدیر کل ورزش و جوانان در حضور فرمانده سپاه و فرماندار قول حل این مسئله را دادند اظهار کرد:ایزد پور بعد از آن نشست خلف وعده کرد و از همین تریبون به وی تذکر میدهم مراقب آبرو و اعتبار خودتان در این استان باشید.
به گزارش سفیر دنا حجه السلام ناصر مصباح نژاد امام جمعه شهر سی سخت در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر سی سخت با اشاره به روایتی از امام باقر علیه السلام و رسول الله که فرمودند در روز قیامت عده ای بدون حساب و کتاب وارد بهشت می شوند گفت: بر اساس فرمایش رسول الله کسانی که در انجام دستورات الهی و دوری از گناهان استقامت بورزند ،کسانی که در برابر نیش و کنایه ها و زخم زبان ها با بزرگ منشی و کرامت بگذرند و کسانی که علاقه ها و مصارف مادی خود را جز برای رضای الهی و محبت خداوند در نظر نمیگیرند مشمول این روایت می شوند .
 
مصباح نژاد در تشریح این روایت به سه گروهی که بدون حساب به جهم وارد می شوند اشاره کرد و افزود: امام جبار و ستمگری که در اعمال حکومتش ظلم و جور روا است ، تاجر و بازرگانی که دروغگو است و پیرمرد زناکار بدون از حساب و کتاب به جهنم وارد می شوند.
 

خطیب جمعه سی سخت در ادامه با اشاره به مناسبت 13 آبان و دیدار جامعه دانش آموزی با رهبر انقلاب به بخشی از فرمایشات رهبر انقلاب در دیدار با دانش آموزان اشاره کرد و خاطر نشان کرد:سخنان رهبر انقلاب منشور انقلابی گری و جلوگیری از تحریف بود و اگر این روشنگری ها وجود نداشت دینداران دنیا زده ماهیت انقلاب را به ضد خودش تبدیل می کردند و ماهیت انقلاب را از بین میبردند.

رییس شورای فرهنگ عمومی با بیان اینکه اگر حرکت 13 ابان نبود امریکا با طراحی کوتای کور انقلاب را تحریف و ضربه سنگینی به انقلاب میزد تصریح کرد :امروز بعد از 38 سال توطعه های آمریکا را که میبینیم بیش از پیش به این نتیجه میرسیم که تسخیر لانه جاسوسی کار بجا و به موقعی بود .

وی با اشاره به 70 جلد کتاب احیا شده در لانه جاسوسی تاکید کرد:مسوولان باید این دغدغه رهبر انقلاب را تبیین کنند چرا که نقش امام راحل در تصویب و تایید این حرکت که عده ای میخواستند آن را منحرف و خنثی کننده پایان بخش برخی سخنان انحرافی بود.

 

خطیب نماز جمعه سی سخت در بخش دیگری از سخنان خود به بخش دیگر از سخنان رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود:عده ای القا می کنند که ایستادگی در مقابل آمریکا مبنای عقلی نداشت و این ایستادگی از لجبازی امام بوده . وی در این باره تصریح کرد: این عده از نفس افتاده انقلاب در حال تزریق این بارواند که راه نجات کشور ارتباط با امریکا است.

وی تاکید کرد:آمریکا ستیزی امام راحل و رهبر انقلاب به خاطر عدم سنخیت مواضع آمریکا در مقابل بشریت ،پناه دادن به محمد رضا برای ایجاد کودتای جدید،حمایت از صدام،طرح خصمانه حمله در طبس و حمایت از مخالفین نظام و دهها مورد دیگر است که در آخرین مورد آن دور زدن مسوولان در موضوع برجام را شاهد هستیم .

 

امام جمعه سی سخت اظهار داشت: گزاره غلط دیگری که عده ای میخواند جا بیاندازند این است که میخواهند با برجام دو و سه مشکلات کشور را حل کنند دریغ از اینکه کشوری که با غارت و دزدی کشور خودش را سر پا نگه داشته است نمی تواند مشکلی را حل کند .وی ادامه داد در آخرین مورد هسته ای مان را از دست دادیم و فریب دشمن دیرینه مان را خوردیم .

 

مصباح نژاد در ادامه به فرا رسیدن روز فرهنگ عمومی اشاره کرد افزود:اهمیت فرهنگ عمومی را باید حاکمیت در پیش بگیرد چرا که برخی مصوبات خوب شورای فرهنگ عمومی هیچ ضمانت اجرایی ندارد و مسکوت میماند.

 
امام جمعه سی سخت در بخش پایانی سخنان خود به موضوع واگذاری استخر سی سخت به حضور جمعی از جوانان به دفتر وی و نگرانی از شرایط مزایده این مجموعه اشاره کرد و گفت: در موضوع صیانت از بیت المال سهل انگاری صورت گرفته چرا که قیمت مزایده امسال نصف سال گذشته شده است .
 
وی با بیان اینکه بعد از این جریانات مدیر کل ورزش و جوانان در حضور فرمانده سپاه و فرماندار قول حل این مسئله را دادند اظهار کرد:ایزد پور بعد از آن نشست خلف وعده کرد و از همین تریبون به وی تذکر میدهم مراقب آبرو و اعتبار خودتان در این استان باشید.
 
 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

امام جمعه سیسخت واقعا دلسوز و مردمی است و برای منافع سیسخت خیلی رایزنی میکنه. حاج اقا مصباح نژاد چیزی جز حق و حقیقت نگفت. و متاسفانه اقای ایزد پور تیشه به ریشه ورزش این استان زده و اگه هرچه سریعتر توسط استاندار عزیز اقدامی و تجد ید نظری در مدیریت ورزش و جوانان نکنه به معضل و حاشیه هایی تبدیل. میشه که هم جمع کردنش سخته و هم پیامدش تا مدتها. باقی میمونه
اینا بغیر استخرسیسخت ک بانصف قیمت پارسال واگذارکردن سالن بچهای دوومیدانی رو از ای ورزشکارا گرفتن و بامبلغ 120هزار تومن ماهانه ب نیروهای غیر بومی واگذار کردن و از ای حرکت مشخصه ک هدفشون فقط ضربه زدن ب ورزشکارا و جوونای سی سخته
ورزش یعنی دوری از اعتیاد افسردگی بیکاری بزهکاری پس چراباید ورزش رااز جوانان بگیرن ودلزده بشن این کار واقعا ظلم درحق جوانانه
جناب مصباح نژاد عرض سلام و ادب.. امیدوارم شما به داد ورزش شهرستان دنا برسید.. موضوع فقط ضعف مدیریتی این اداره نیست.. شما بیاین تحقیق کنیت موضوع پیچیده تر از ضعف مدیریتی است ..ان طور که ما جوانان ورزشکار میبینم دست های پشت پرده زیادی وجود داره که یه سری کارارو دارن بارابطه و بدون ضابطه انجوم میدن
جناب گودرزی کارش درسته.. موفق باشن ان شالله
جناب گودرزی چشم نخوری بااون کارات
جناب اقای مصباح نژاد واقعا دلسوز ومردمین خدا حفظتون کنه که به همه مسایل ومشکلات شهر رسیدگی میکنید
صبح زاگرس