تازه های سایت

20. آبان 1395 - 9:46
طرح زمین چمن مصنوعی روستای توتنده در شهرستان دنا آماده افتتاح است.

به گزارش سفیر دنا مدیرکل ورزش و جوانان استان در بازدید از اماکن ورزشی شهرستان دنا با بیان اینکه طرح زمین چمن مصنوعی روستای توتنده با مساحت 989 مترمربع و اعتبار250 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت ساخته شد گفت: این طرح با پیشرفت  فیزیکی 100 درصد آماده افتتاح می باشد.

 

جهانبخش ایزدپور در این بازدید خواستار نظارت بیشتر بر ساخت  مکان های ورزشی شد و افزود: طرح زمین چمن روستای دزک نیز با اعتبار 250 میلیون تومان در زمینی به مساحت 989 مترمربع با پیشرفت فیزیکی 80 درصد از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در دست ساخت است و در صورت تامین اعتبارات لازم در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

 

وی با اشاره به ساخت سالن ورزشی روستای تمنک در شهرستان دنا ادامه داد: سالن ورزشی روستای تمنک با اعتبار850 میلیون تومان در زمینی به مساحت 1400 مترمربع نیز از محل اعتبارات هدایای خاص وزارت نفت در دست ساخت است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: این طرح 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبارات لازم در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

 

جهانبخش ایزدپور با بیان اینکه از محل اعتبارات خاص وزارت نفت 29 طرح در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست ساخت است افزود: تاکنون دو طرح آن افتتاح شده و در صورت تامین اعتبارات لازم مابقی تا پایان امسال افتتاح می شوند.

خبرگزاری صدا و سیما

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صنایع خورشیدی
دفتر خدمات دولتی شهید نجفی سی سخت