24. آبان 1395 - 15:47
صخره نورد کوچک کهگیلویه و بویراحمدی به دلیل تلاش و مداومت های پدرش اکنون دست ها و پاهای بسیار قوی برای بالا رفتن از هر کوه و صخره ای را دارد، او از 3سالگی بارها به کوهستان هاو صخره های مختلف صعود کرده، بنابراین نه از ارتفاع می ترسد و نه از سقوط.

به گزارش سفیر دنا صخره نوردی از ورزش های سخت و طاقت فرسایی است که هر کسی نمی تواند از پس آن بر آید. این ورزش غیر از آمادگی جسمانی بسیار بالا صبر، استقامت و شجاعت هم می خواهد. 

حالا اگر به شما بگوییم کوچک ترین صخره نورد کهگیلویه و بویراحمد 6سال بیشتر سن ندارد، احتمالا بسیار تعجب می‌کنید! اما واقعیت این است که کرامت امیری رئیس باشگاه کوهنوردی قدویس دنا زمانی که به کوهنوردی می رود، پسر خردسال خود یعنی آرسس 6 ساله را هم می برد تا با کمک هم از سخت ترین صخره ها صعود کنند.

 

 

"آرسس" این صخره نورد کوچک کهگیلویه و بویراحمدی به دلیل تلاش و مداومت های پدرش اکنون دست ها و پاهای بسیار قوی برای بالا رفتن از هر کوه و صخره ای را دارد. او تقریبا از 3سالگی و در کنار ورزش اسکی بارها با پدرش به کوهستان هاو صخره های مختلف صعود کرده، بنابراین نه از ارتفاع می ترسد و نه از سقوط.

 

 

در تصاویر زیر آرسس و عسل امیری را به همراه پدرشان در حال صعود از یک صخره مشاهده می کنید.

 

 

سایت سنگنوردی دهنو در روستای زیبای دهنو ،حاشیه رودخانه بشار و در 3 کیلومتری شهر یاسوج قرار دارد.

 

گفتنی است کهگیلویه و بویراحمد دارای دو سایت سنگ نوردی طبیعی استاندارد در گچساران(پشت پتروشیمی)و نیزدر روستای دهنو شهرستان بویراحمد است.

 پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صنایع خورشیدی
دفتر خدمات دولتی شهید نجفی سی سخت