25. آبان 1395 - 13:36
در تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد باید به خردجمعی احترام گذاشت و اگر مردم استان خواستار این تغییر هستند مسوولان نیز باید همان کار را انجام دهند.

به گزارش سفیر دنا نماینده بویراحمد و دنا در مجالس هفتم و هشتم شورای اسلامی تاکید کرد که با تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد با رعایت نمودن برخی شرایط موافق است.

 

” ستار هدایتخواه ”  گفت: در دوران استاندارسابق ” آقای نوذری ” در نامه ای به وی نوشتم که من بعنوان وکیل مردم در مجلس شورای اسلامی با رعایت نمودن برخی شرایط معتقد به تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد هستم.

 

وی بسترسازی اجتماعی برای تغییر نام ، توجه به خواسته های مردم در این ارتباط و جلوگیری از ورود مسائل حاشیه ای و سیاسی به این موضوع را از مهمترین شرایط مورد نظر خود برای تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

 

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس هشتم شورای اسلامی افزود: از سویی نمی بایست اینگونه بیان شود که وجود نام کهگیلویه و بویراحمد مهمترین عامل توسعه نیافتگی این استان است.

 

هدایتخواه با تشریح برخی نظرسنجی های صورت گرفته از سوی دستگاههای مرتبط ، اظهارداشت: در سال ۸۲- ۸۱ نظرسنجی هایی شکل گرفت که اغلب شرکت کنندگان با تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد موافق بودند.

 

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: در آن نظرسنجی ها جوانان و تحصیلکردگان بیشترین قشری بودند که خواستار و موافق تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد شدند.

 

هدایتخواه تاکید کرد که در تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد باید به خردجمعی احترام گذاشت و اگر مردم استان خواستار این تغییر هستند مسوولان نیز باید همان کار را انجام دهند.

 

این استاد دانشگاه افزود: در جایگزینی نام هم باید رعایت دقت صورت گرفت و نامی را جایگزین نام کهگیلویه و بویراحمد نمود که مردم خواستار آن بوده و هستند.

 

وی در پاسخ به این سوال که اسم پیشنهادی شما در این ارتباط چیست؟ خاطرنشان کرد: من نظر خاصی در این ارتباط ندارم اما معتقدم باید به نظر جمعی احترام گذاشت.

زاگرونا

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

درود درود درود بر فرزند شایسته دنا.
شکر و سپاس خدای را که پرده بر افتاد. حالا معلوم شد متحجرین و جزم اندیشان چه کسانی هستند.
صنایع خورشیدی
دفتر خدمات دولتی شهید نجفی سی سخت