تازه های سایت

11. آذر 1395 - 11:49
آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد در اقدام بی‌سابقه بیش از ۵۰ نفر را بستگان، آشنایان، فامیل‌ها و افراد دارای روابط و پارتی را در این شرکت بدون رعایت ضوابط استخدام کرده است.

به گزارش سفیر دنا، پایگاه خبری کبنانیوز نوشت: صرفاً بر اساس رسالت ذاتی خود و بدون هیچ غرضی و در جهت تصحیح روند غلط بکارگیری افراد در ادارات و شرکت‌های دولتی اقدام به استخدام‌های فله‌ای در ادارات کهگیلویه و بویراحمد کرده است.

کبنانیوز استخدام‌های فله‌ای در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی[کلیک کنیده] و امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد[کلیک کنید] را منتشر کرد، اما راهزادی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد بیش از سایر مدیران این استان دست به استخدام و بکارگیری نیروهای در قالب (حجمی، شرکتی و رسمی) زده است.

او از فامیل‌ها و بستگان خود گرفته تا برادر فلان معاون استاندار و فلان مسئول سابق فرمانداری بویراحمد و بستگان دیگر مسئولان ارشد این استان را بکار گرفته است.

راهزادی علی‌رغم تلاش‌های خوبی که در اداره برق کرده است، اما در بحث استخدام‌های بدون رعایت ضوابط و قانون کار بی‌سابقه‌ای کرده است. اگر چه بکارگیری این افراد بیشتر به قبل از انتخابات بر می‌گردد، اما کاش مدیران کهگیلویه و بویراحمد بدون نگاه‌های سلیقه‌ای، شخصی و جناحی و صرفاً در راستای عدالت و منویات مقام معظم رهبری مبنی عمل می‌کردند.

گفته می‌شود در برخی از واحدهای شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد اینقدر نیروی مازاد وجود دارد که کارآیی و راندمان شرکت پایین آمده است و هر کارمندی یک سوم، چهار سال پیش کار می‌کند.

هزینه‌های که این شرکت برای حقوق انها پرداخت می‌کند نیز بالا بیان شده است.

آقای ک(برادر مسئول سابقی در فرمانداری بویراحمد)، ن(برادر معاون استاندار)، (ج)، (ج)، (ش)، (ب)، (ب)، (ر)، (ر)، (ر)، (ن)، (س)، (پ) و ده‌ها نفر دیگر از بستگان، آشنایان، اقوام، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در این شرکت استخدام شده است.

به گزارش کبنا، سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در  خصوص استخدام‌های نیروی انسانی بدین شرح است؛ بند ۲؛ «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و بند ۳، « بهبود معیارها و روزآمدی روشهای گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای»

موضوع استخدام‌های بدون رعایت ضوابط و قانون نیز داد ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد را درآورد بطوریکه امام جمعه کبگیان می‌گوید؛آقایان قلم به دست بیایید برای استخدام‌های بی‌ضابطه و فله‌ای و قومی و باندبازی و جناحی وقت‌ بگذارید.

امید می‌رود مدیران در رابطه اقدامات در شأن و جایگاه یک مدیر اسلامی انجام بدهند.

خبرهای تکمیلی در خصوص استخدام‌های بدون رعایت ضوابط در شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد متعاقباً منتشر می‌شود، کبنانیوز همچنین استخدام اسامی برادر و دیگر فامیل‌های نزدیک مسئولان را در سایر ادارات و شرکت‌های منتشر می‌کند.

 

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

خدا ازت نگزره راهزادی .امیدوارم آخرتی نداشته باشی امیدوارم آه دل خیلیارو بچهات پس بدن .
واقعا جای تاسف است از این مسول نظام اسلامی و سایر مسولین رده بالای استانی که می بینند ولی سکوت نموده اند بعید است در نظام اسلامی ، البته استانی دیگر ازش نمانده بااین مسولین .
خدا هر که خیانت به این مردم و جامعه می کنه خدا رسواش کن .
خداگفته حق ناس رو من نمیبخشم.اقای .......بخدا هرگزنخوام بخشید تورو انشا. پس میدی همشو
لطفا نام کسانی که در اداره برق سی سخت بکار گرفته شده اند هم بنویسید
الهی اگر ای خبر و خیانت راهزادی راسته درد بی درمون گرفتار خش و همکارانی که در ای خصوص کمکش نمودنه وابو .
بی نظمی ونبودمدیررادراتفاقات برق سی سخت پیگیری کنیدآیامسول اتفاقات چقدرسوادداردوچه کارهایی انجام می ده مدیرعامل محترم از اتفاقات برق سی سخت چقدر با اطلاع هست آیاازکارهایی که دراتفاقات انجام می گیره اطلا ع دارد3عضوازیک خانواده دراتفاقات سی سخت قابل پیگیری نیست انباروکلیه اجناس دست خودشونه ..... نفر را بعنوان بهره برداری گذاشته اند ولی فقط دکوره مدیرعامل باید توجه به این امرمهم داشته باشددرغیراینصورت ...
چندنفرازهمشهریاتون رفته سرکارتوسی سخت توسط راهزادی حالاناراحت شدین چقدرشماسی سختیانسبت به هم ...
العان کل کارهای اداره برق سی سخت بر دوش آقای روزستانی از اقوام راهزادی است که حدود یک ساله وارد اداره برق شده.می خوام ببینم روزستانی با کدوم استخدام وارد اداره برق شده؟آیا این عدالته؟... ازاولین نیروهای فله ای اداره برق سی سخته .انشااله برخورد جدی بشه.
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی