تازه های سایت

پربازدیدها

7. دى 1395 - 20:47
محمد حسینی در این باره گفت: جدای از خدمات و مزایای اجرای این طرح برای اداره پست این پروژه اقدامی زیر بنایی برای خدمات مورد نظر شهرداری است.

به گزارش سفیر دنا علی محمد حسینی شهردار سی سخت در گفت و شنود با خبرنگار سفیر دنا از انعقاد قرار داد پروژه جی نف بین شهرداری و اداره کل پست استان خبر داد.

 

شهردار سی سخت در این باره با بیان اینکه پروژه نصب کد پستی ده رقمی شهروندان با انعقاد قراردادی بین اداره پست و شهرداری اجرایی می شود گفت:اداره پست ،بانک اطلاعاتی خود را جهت نصب کد پستی اهالی سی سخت را در اختیار شهرداری قرار داده که شهرداری به عنوان مجری این طرح اقدام به نصب آنها در سطح شهر کند.

 

محمد حسینی در این باره گفت: جدای از خدمات و مزایای اجرای این طرح برای اداره پست ،این پروژه اقدامی زیر بنایی برای خدمات مورد نظر شهرداری است.

 

وی شناسایی املاک برای تسهیل در شناسایی مالکیت و صدور کد نوسازی برای آنها و همچنین تسهیل در صدور پلاک درب منازل توسط شهرداری را از جمله مزایای اجرای این طرح برای شهرداری عنوان کرد که در بستر این طرح عملیاتی می شود.

انتهای پیام /  

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

خیلی جالبه دست شهردارمحترم درد نکنه ................ سری به این جدول خیابان امام حسین بزن که بوی تعفن مردم راکلا فه کرده وهزارهامریض برای شهروندان دارد یاوقت مبارکت رابگذاراین چاله چوله های شهر راببین دلت خوشه شهرداری در اتاقت راباز کن بیابیرون اگه می تونی فکری بحال این شهر کن به فکر یک پارک باش تاتوی خیابان اصلی شهر ماشینهاراکمتر جریمه کنند.اگه بجای توبودم 2ماه پیش خداحافظی می کردم شهردارمحترم
داشتم یواش یواش نگران میشدم. یعنی میشه یه خبر از شهرداری دو روز روی این سایت باشه و کسی تخریب نکنه.بازم خوبه نگرانیم برطرف شد.
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی