تازه های سایت

11. دى 1395 - 1:20
مدیر جهاد کشاورزی دنا از تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به اراضی دیم روستای توتنده خبر داد.

 به گزارش سفیر دنا فضل الله آذر فر مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا در جمع مردم توتنده با اشاره به تقاضای چندین ساله برای آبرسانی به اراضی دیم این روستا گفت:مطالعات آب این اراضی به حدود 6 سال پیش برمیگردد .

 

مدیر جهاد کشاورزی دنا با اشاره به اینکه با اجرای پروژه آبرسانی به اراضی دیم توتنده حدود 170 هکتار از مجموع 370 هکتار از اراضی توتنده آبرسانی می شود افزود: حدود 10 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه اختصاص یافته است.

 

آذر فر با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز این پروژه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری تامین می شود تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه در آینده ای نزدیک آغاز می شود و اراضی که خارج از این طرح قرار میگیرند میتوانند از طریق پمپاژ آب از منبع آب مورد نیاز خود را تامین کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع مردم توتنده به نگرانی های متعدد کشاورزان در خصوص زراعی یا ملی بودن اراضی این روستا اشاره و خاطر نشان کرد:با تصویب ماده 54 رفع موانع تولید در مجلس شورای اسلامی امیدواریم در آینده ای نزدیک این نگرانی عمومی پایان یابد.

 

آذر فر اجرای این طرح را منوط به تامین اعتبار عنوان کرد و از مردم خواست با همیاری مردم ،روستای توتنده را در اولویت تعیین تکلیف قرار دهند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

جناب دکتر لطف فرمایید به فکر مشکل طرح قطره ای روستای بیاره باش
احتمالا این یک میلیارد از سرجمع پولهای کسر شده عمرانی امثال شهرداری واداره راه که فرماندار به اداره کشاورزی داده .
جناب زمینای ابی سی سخت رو منابع ملی اعلام کردن اوخ برا تونده ک تازیر گردنه سی سخت اومدن ملی نبوده و میخوایید اب رسانی هم کنید ..........
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی