تازه های سایت

22. دى 1395 - 14:07
امام جمعه سی سخت در جلسه هماهنگی گرامی داشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مطرح کرد
آیت الله هاشمی مرد لحظات تاریخ ساز بود/ دعوت امام جمعه سی سخت به حضور مردم در مراسم گرامی داشت آیت الله هاشمی
امام جمعه سی سخت در جلسه هماهنگی گرامی داشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی یک عالم شیعی و مبارز بود که علی رغم درجه بالای علمی ایشان تبعیت از ولی فقیه را در دستور کار قرار میداد .
به گزارش سفیردنا امام جمعه سی سخت در جلسه هماهنگی گرامی داشت رحلت عالم ربانی آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تسلیت رحلت این مجاهد نستوه گفت: بر اساس آموزه های دینی حضور در جلسه و مباحث علمی عالم دینی ثوابش بالاتر هزار شب شب زنده داری و هزار روز روزه داری است.
 
امام جمعه سی سخت در این نشست با بیان اینکه آیت الله هاشمی یکی از علمای اسلام با ویژگی های بسیار خوب و برجسته بود گفت: نعمات خداوند در ایشان بسیار زیاد بود. وی به هوش وافر و کیاست آیت الله هاشمی در دوران مجاهدت و سیاست ایشان اشاره کرد و افزود:با وجود اینکه حضرت آیت الله 82 سال داشت احساس خستگی در او راهی نداشت.
 
رییس شورای فرهنگ عمومی دنا با اشاره به اینکه خستگی ناپذیری آیت الله بسیار برجسته و مثال زدنی بود ابراز کرد:وی صاحب قلم بود و در راه تحقق آموزه های دینی سختی های زیادی کشید و دید و رفیق شفیق مقام معظم رهبری بود .
 
امام جمعه سی سخت با بیان اینکه آیت الله هاشمی مرد لحظات تاریخ ساز بود افزود:آیت الله هاشمی گاهی از طرف برخی منتقدان و معاندان و برخی نزدیکانش مورد بی مهری قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اختلاف نظری که آیت الله با رهبری انقلاب داشتند عنوان کرد:اختلاف نظر در اجتهادات دینی و مسایل سیاسی بود و علی رغم همه هجمه هایی که به ایشان شد وی وفادار به امام و انقلاب ماند .
 
مصباح نژاد ابراز کرد با بیان اینکه شخصیت ایشان مورد احترام حوزه های علمیه و مردم بوده و هست خاطر نشان کرد: وی شخصیت کاریزمایی داشت و احساس تکلیف ایشان نسبت به انقلاب از ایشان شخصیت قابل احترامی ساخته بود.
 
امام جمعه سی سخت با بیان اینکه تجلیل از یک عالم تجلیل از آرمانهای آن عالم است تصریح کرد: آیت الله هاشمی یک عالم شیعی و مبارز بود که علی رغم درجه بالای علمی ایشان تبعیت از ولی فقیه را در دستور کار قرار میداد .
 
وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی موی خود را برای اسلام سفید کرد و احترام به این موی سفید واجب و لازم است از مردم شهرستان دنا دعوت به حضور در مراسم گرامی داشت این عالم ربانی کرد.
 
مصباح نژاد با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت این عالم مبارز در مسجد جامع امام علی سی سخت از مردم خواست در این مراسم که از ساعت 10 تا 12 صبح فردا پنج شنبه برگزار می شود حضور یابند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دوره آموزش مجازی شهید آوینی
صبح زاگرس