تازه های سایت

پربازدیدها

26. بهمن 1395 - 14:22
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا از اجرای طرح خادم در شهرستان دنا خبر داد.

 به گزارش سفیر دنا مسعود وکیلی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا گفت:در راستای افزایش سطح آمادگی خانواده ها برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی انسانی طرح خادم همزمان با سراسر کشور در شهرستان دنا اجرا می شود.

 

وکیلی با بیان اینکه این طرح با هدف تغییر رفتار خانوارها در زمان مقابله با حوادث و بلایای طبیعی و انسانی اجرا می شود بیان کرد: این طرح با شعار خانواده آماده جامعه ایمن از 19 بهمن ماه در شهرستان دنا اجرا شد.

 

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا با اشاره به اینکه در اجرای طرح خادم با تشکیل تیم هایی از داوطلبان جمعیت هلال احمر بعد از ارزیابی سطح آمادگی خانواده ها آموزشهای لازم جهت مقابله با حوادث و بلایای احتمالی به خانواده ها آموزش داده می شود خاطر نشان کرد:با از جمع آوری اطلاعات سطح آمادگی خانواده ها و سطح جامعه همزمان فرم های دعوت جهت آموزش خانوارها تحویل افراد داده می شود.

 

وکیلی خاطر نشان کرد:پیش از این سیاست جمعیت هلال احمر هر خانواده یک امدادگر بود که با ابلاغ سیاستهای جدید به لزوم داشتن مهارتهای مقابله ای تمامی اعضای خانواده تاکید شده است.

 

 

رییس جمعیت هلال احمر دنا با اشاره به اینکه در این آموزشها سعی می شود اطلاعات کافی خانوارها در حین سفر و سایر شرایط مخاطره آمیز آموزش داده شود تصریح کرد:این طرح به مدت پنج سال به اجرا در می آید.

 

 

وی با بیان اینکه طی پنج سال اجرای این طرح داوطلبان حدود 12 مرتبه با مراجعه به خانواده ها مراحل آموزش خود را به پایان میرسانند عنوان کرد:تعداد داوطلبان مجری این طرح 20 نفر است و کسانی که تمایل به همکاری و مشارکت در عملیاتی کردن طرح را دارند می توانند با مراجعه به واحد آموزش جمعیت هلال احمر دنا برای این طرح نام نویسی کنند.

انتهای پیام /

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی