تازه های سایت

پربازدیدها

27. بهمن 1395 - 9:45
رسانه‌ها نوشته‌اند که تعدادی از اصلاح طلبان «کهگیلویه و بویراحمد» با برخی مسئولان ارشد دولتی در تهران دیدار و خواهان کنار گذاشتن استاندار شدند.

به گزارش سفیردنا رسانه‌ها نوشته‌اند که تعدادی از اصلاح طلبان «کهگیلویه و بویراحمد» با برخی مسئولان ارشد دولتی در تهران دیدار و خواهان کنار گذاشتن استاندار شدند.

 

در باره محتویات این جلسات گفته‌اند؛ در این دیدار درباره برنامه‌های تبلیغاتی ریاست جمهوری و وضعیت مدیریت استان و تاثیر آن بر رأی مردم بحث‌های خوبی شد.

 

یکی از افراد مطلع در ادامه افزود: در این دیدار یک گروه پنج نفره از اصلاح طلبان و حامیان دولت در استان «کهگیلویه و بویراحمد» با مسئولان موثر دولتی و نیروهای در سایه دولت تدبیر و امید در خصوص عملکرد «موسی خادمی» استاندار کهگیلویه و بویراحمد مفصل بحث هایی شده و نارضایتی شدید حامیان دولت و مردم را منتقل کرده ایم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: در این نشست صمیمانه نگرانی‌های حامیان دولت در استان از عملکرد و انتصابات «موسی خادمی» ارائه شد و مقرر شد این نگرانی ها به مسئولان ارشد دولت بویژه رئیس جمهور منتقل گردد .

 

وی گفت: همچنین مقرر شد این نشست‌ها ادامه داشته باشد.

 

 اخبار منتشره در فضای رسانه‌های مجازی حکایت از آن دارد که تعدادی از مدعیان اصلاح طلبی در «کهگیلویه و بویراحمد» با برخی مسئولان ارشد دولتی در تهران دیدار و خواهان کنار گذاشتن استاندار بدلیل آنچه که ضعف مدیریتی قلمداد کرده، شده اند.  ظاهراً در این دیدار مطالبی درباره چگونگی برنامه های تبلیغاتی ریاست جمهوری و تاثیر ضعف مدیریتی استان و بویژه عملکرد شخص استاندار بر رای مردم منعکس و نارضایتی شدید حامیان دولت و مردم منتقل شده است .

 

 به گزارش سفیردنا، روزنامه عصر انتظار نوشت؛ در آغازین روزهای انتصاب سید موسی خادمی تحت عنوان« مدیریت بومی، فرصت ها و تهدیدها» سند محکمی بر پایان شوم متاثر شدن از قوم گرایی های منفی و جریان گرایی های کور سیاسی است. زیرا در این یادداشت بر حمایت از مدیریت بومی تأکید و شرط استمرار آن منوط به پرهیز از دامن زدن به جناح گرایی و آپارتاید قبیله ای گردیده بود.

 

برخی اصلاح طلبان افراطی در این بازه زمانی تدبیر و امید،  استقلال استاندار را سلب و چینش برخی نیروهای فاقد لیاقت و شایستگی را دیکته وار مطالبه و اعمال کرده و در واقع این مدیریت را قرق و به انحصار خود درآورده بودند که خلاف مشی نظام و چنین جایگاه مهمی است چرا که این جایگاه میراث بزرگ شهداء و متعلق به اقشار مختلف است.  اکنون که دسته ای از اصلاح طلبان آرد خود را بیخته، درصدد آویختن الک خود هستند تا نگاه یک بار مصرفی شان به استاندار مصداق عینی یابد.

 

این گروه تقسیم غنایم! را نا عادلانه دانسته و در نتیجه ضعف مدیریتی استاندار را در بوق و کرنا کرده اند. این اعتراض با این ماهیت همان « انقضای مصرف» و سوت پایانی برای آقای استانداری است که شایستگی ها را در جولانگاه سیاست و قومیت ذبح کرد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی