تازه های سایت

پربازدیدها

13. خرداد 1396 - 8:45
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: 6 پروژه از 29 پروژه ورزشی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا تاکنون افتتاح شده و در صورت تامین اعتبار مابقی این پروژه‌ها تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش سفیردنا سید محمدتقی علوی اظهار کرد: کهگیلویه و بویراحمد از لحاظ داشتن استعدادهای ورزشی دارای جایگاه خوبی است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کسب مقام‌های مختلف ملی و بین‌المللی توسط ورزشکاران استان، افزود: می‌توان گفت این ورزشکاران تقریبا با دست خالی به مقام‌های قهرمانی رسیده‌اند.

 

وی جوانان و ورزشکاران این استان را دارای پتانسیل و ظرفیت‌های بدنی، هوشی، فکری و قدرتی بالا دانست و بر توجه و حمایت آنها در زمینه‌های مختلف توسط مسوولان تاکید کرد.

 

این مسوول تامین زیرساخت‌های ورزشی را عاملی موثر در توسعه ورزش بیان کرد و یادآور شد: تاکنون کارهای خوبی در این حوزه انجام شده است.

 

علوی اجرای پروژه‌های مختلف ورزشی در نقاط گوناگون استان را از جمله این اقدامات عنوان کرد و بیان داشت: در حال حاضر حدود 105 پروژه ورزشی در سراسر استان در دست اجرا است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل چمن‌های ورزشی، سالن‌های چند منظوره، هتل ورزش، استخر و سایر اماکن ورزشی است که امیدواریم با توجه و حمایت مسوولان بتوانیم در اسرع وقت آنها را تکمیل و در اختیار جامعه ورزشی قرار دهیم.

 

وی 29 پروژه ورزشی از این تعداد را مربوط به دو شهرستان بویراحمد و دنا دانست و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها از محل اعتبارات خاص وزارت نفت در دست اجرا هستند ضمن اینکه برخی از آنها نیز افتتاح شده‌اند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: 6 پروژه از 29 پروژه ورزشی درشهرستان‌های بویراحمد و دنا تاکنون افتتاح شده و در صورت تامین اعتبار مابقی این پروژه‌ها تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

علوی توجه به ورزش و توسعه آن را عامل مهمی برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و یادآور شد: اگر زیرساخت‌های لازم برای توسعه ورزش و انجام تفریحات سالم ورزشی برای مردم به خصوص نسل جوان فراهم شود می‌توان از بروز بسیاری از معضلات و آسیب‌ها پیشگیری کرده و آمار آنها را در جامعه کاهش داد.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس