تازه های سایت

پربازدیدها

19. خرداد 1396 - 14:47
امام جمعه سی سخت گفت:با اتفاقات تروریستی تهران همه فهمیدن دشمنی با آمریکا توهم نیست و باید همیشه مقتدرانه و هوشمندانه مراقب بود .

به گزارش سفیردنا حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در خطبه های نماز جمعه امروز شهر سی سخت گفت: ماه مبارک رمضان رسیدن به تقوا را سهل الوصول می کند چرا که خوشنودی خداوند در دعا و استغفار و توبه وطعام به نیازمندان و حل مشکلات نیازمندان است.

 

 

امام جمعه سی سخت در ادامه با بیان اینکه انسان با تهذیب نفس می تواند همانند انبیا و اولیای الهی به عمق و ملکوت هستی دست یابد و حقایق هستی را درک کند ابراز کرد: انسان باید از ظاهر هستی به جان آفرینش برسد و این مسیر راهش در رمضان است.

 

خطیب جمعه سی سخت در ادامه با اشاره به اثار اخلاص در زندگی انسان گفت ملکوت عالم هستی به انسانها کامل داده شده و راهش برای همه انسانها فراهم است.

 

خطیب جمعه سی سخت در ادامه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع دانشجویان و در مراسم ارتحال امام خمینی افزود:رهبر انقلاب مطهری وار مبانی فکری اسلام را تبیین کردند و خرده گفتمانهای داخل را با گفتمان امام همراه کردند .

 

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب با استدلال و ادبیات جاذب در حوزه اندیشه سیاسی از اصالت اندیشه امام دفاع می کنند خاطر نشان کرد :سخنان رهبری مبنی بر وارونه جلوه دادن حقایق و عوض کردن جای جلاد و شهید در اتفاقات دهه 60 در ادامه تکریم گفتمان انقلابی گری بود.

 

امام جمعه سی سخت در ادامه با اشاره به حمله کور عمله استکبار خاطر نشان کرد:اینها به زعم خود خواستن ضربه ای به پیکره انقلاب وارد کند.وی ضمن تسلیت و محکومیت این حادثه تروریستی گفت:این حرکات از جمله دستاورهای سفر رییس جمهور آمریکا به عربستان بود.

 

مصباح نژاد افزود:این اقدام موجب انسجام ملت شد و همه فهمیدن مفهوم دفاع از حرم یعنی چه و چرا در عراق و سوریه با داعش میجنگیم.

 

وی خاطرنشان کرد:همه فهمیدن دشمنی با آمریکا توهم نیست و باید همیشه مقتدرانه و هوشمندانه مراقب بود و راه مقابله با اینها وحدت و انسجام ملی هست .امام جمعه سی سخت ابراز کرد:اسرائیل با اقداماتش در منطقه قصد سرگرم کردن کشورهای منطقه به مسایل فرعی را دارند که با به جان انداختن کشورهای اسلامی قصد ایجاد حاشیه امن برای اسرائیل را داردند.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی