تازه های سایت

پربازدیدها

23. خرداد 1396 - 10:56
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد از اختصاص 8میلیارد ریال اعتبار به پروژه سرای کوهنوردان شهر سی سخت خبر داد.

به گزارش سفیردنا، سید محمدتقی علوی در مراسم برگزاری انتخابات مجمع کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان افزود: سرای کوهنوردان استان در شهر سی سخت، مرکز شهرستان دنا ۲۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمدبا بیان اینکه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان اعتباراتی به این پروژه اختصاص یافته بود که لحاظ نشده بودند و خوشبختانه با پیگیری استاندار استان این امر تحقق یافت افزود: 800میلیون تومان اعتبار به سرای کوهنوردان شهر سی سخت اختصاص یافته که طی چند روز آینده ادامه روند پروژه از سر گرفته می شود .

 

علوی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد از ظرفیتهای کوهنوردی فراوان و نیروی انسانی بالقوه ای برخوردار است که در صورت استفاده از این پتانسیلها می توان شاهد پیشرفت خوبی در استان باشیم.

 

وی ادامه داد: از سازمان ورزش و جوانان و به تبع آن فدراسیون کوهنوردی می خواهیم تا به استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استان ویژه ای توجه کنند. همچنین از فدراسیون کونوردی تقاضامندیم روز ملی دنا را ورای همایش کلی در استان در نظر بگیرند تا از این موهبت الهی و خدادادی به خوبی استفاده شود.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی