تازه های سایت

پربازدیدها

23. خرداد 1396 - 11:22
رئیس فنی و حرفه ای شهرستان دنا از برگزاری یازده دوره آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش سفیردنا فرماندار شهرستان دنا از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید و با کارکنان مرکز دیدار و گفتگو کرد.

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و حرفه ای شهرستان دنا در این دیدار گفت: با عنایت به اینکه سال 1396از طرف مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال نام گذاری شده است، لازم است آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار و فضای کسب و کار ارائه شود.

 

منوچهر حسن زاده گفت: در این راستا سازمان آموزش فنی وحرفه ای رسالتش آموزش مهارتهایی است که با استانداردهای بین المللی همخوانی داشته باشد.

 

رئیس فنی و حرفه ای دنا ضمن ارائه گزارش عملکرد آموزشی این دستگاه تصریح کرد: در حال حاضر در این مرکز حدود 11 دوره در رشته های خدمات، صنعت و کشاورزی  درحال برگزاری است و با تعاملی که با دهیاران و مدیر محترم آموزش پرورش دنا داشته ایم درحال برگزاری دوره های آموزشی در بخش های تابعه و روستاهای شهرستان هستیم.

 

فرماندار شهرستان دنا نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان دنا بیان کرد: توانستیم رسالت و وظایف واقعی فنی و حرفه ای را دوباره برگردانیم و با جلسات متعددی که با دستگاه های اجرایی داشته ایم مصوب شد که کلیه آموزش های غیر رسمی وظیفه ذاتی فنی و  حرفه ای است و هیچ دستگاهی حق آموزش مهارتی بدون هماهنگی فنی و حرفه ای را ندارد.

 

عباس بهشتی روی اظهار داشت:باتوجه به هماهنگی های به عمل آمده با بانکها گواهینامه های مهارت فنی و حرفه ای جهت پرداخت تسهیلات بانکی در اولویت می باشد.

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی