تازه های سایت

پربازدیدها

2. تير 1396 - 15:06
امام جمعه سی سخت گفت:تحولات سریع منطقه نابودی رژیم صهیونیستی و غاصب اسرائیل را به دنبال دارد.

به گزارش سفیردنا حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر سی سخت گفت:باید صفات الهی که در یک ماهه رمضان کسب کرده ایم را باید به ملکه شخصیت خود برای 11 ماه باقی مانده سال تبدیل کنیم .

 

 

 امام جمعه سی سخت با بیان اینکه هنر انسان عارف این است که از ظاهر عالم به باطن ملکوت برسد ابراز کرد:ره توشه آخرت را باید از رهگذر قرآن خواندن ها و کمک به محرومین و مستمندان به دست آورد.

 

وی خاطر نشان کرد:رمضان فرصت مجدد و آغاز یک سال و حساب و کتاب مومن است.

 

مصباح نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله موشکی ایران به مواضع داعش خاطرنشان کرد:این حرکت سیلی محکمی به گوش داعش بود که صدایش را استکبار و عربستان شنید و انتقام خون پاک شهدای ترور را گرفت .

 

 

وی با بیان اینکه دنیا بداند ایران فرانسه و انگلستان نیست و مستکبران باید بدانند هر دستی برای تجاوز بالا برود با شمشیر برنده سپاه پاسداران قطع خواهد شد.

 

خطیب جمعه سی سخت با اشاره به اینکه اگر قدرت نداشته باشیم کسی حرف ما را نمی شنوند و ما را می بلعند ابراز کرد: دنیا امروز اول دنیای قدرت و موشک است و بعد از آن قدرت مذاکره است .

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی سی سخت با بیان اینکه حمله به مواضع داعش نشان داد باید بهترین موشکها را داشته باشیم.

 

مصباح نژاد در ادامه با اشاره به سخن امام راحل مبنی بر اینکه راه قدس از کربلا میگذرد تصریح کرد: تحولات منطقه موید کلام امام راحل است. وی خاطرنشان کرد:نشانه های فتح به ضرر رژیم صهونیستی و نابودی اسرائیل خواهد بود و تحولات منطقه شمارش معکوس نابودی اسرائیل را رقم زده است.

 

مصباح نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حوادث انقلاب در حال تحریف است و برخی سعی دارند جای جلاد و شهید را عوض می کنند تاکید کرد:روشنفکران و مطلعین از حوادث انقلاب باید تبیین کنند و تا جای جلاد و شهید عوض نشود.

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی