تازه های سایت

پربازدیدها

12. تير 1396 - 11:25
جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط 69 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.

به گزارش سفیردنا به نقل از صبح زاگرس  سرهنگ "کیقباد مصطفایی" در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دنا در محور یاسوج به اصفهان با اجرای ایست و بازرسی ، اقدام به کنترل خودرو های عبوری در این محور کردند .

  این مقام انتظامی ادامه داد : در ادامه ماموریت پلیس و در اجرای کنترل خودروهای عبوری در این محور به یکدستگاه خودروی کامیون باری کفی دار مشکوک که دستور توقف را صادر کردند .  

 

  وی خاطر نشان کرد : با متوقف شدن این خودرو و بازرسی ماموران از این خودرو ، مقدار ۶۹ کیلو و ۸۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و راننده آن دستگیر شد.  

 

  جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با بیان اینکه خودرو کامیون به پارکینگ منتقل و راننده این خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی شد.  

 

مصطفایی، از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان باید یاریگر پلیس در تأمین امنیت جامعه بوده و اخبار و گزارشات خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.  

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی