تازه های سایت

پربازدیدها

5. شهريور 1396 - 17:52
فرماندار دنا گف: تمام روستاهای شهرستان دنا به یک اندازه برای من اهمیت دارند بطوریکه پروژه آسفالت و زیرسازی روستای سرمور نیز در جلسه کمیته شورای برنامه ریزی توسعه استان مطرح گردید.

در پی پیگیری های اهالی روستای سرمور شهرستان  دنا منبی زیرسازی و آسفالت روستای خود، فرماندار دنا توضیحات لازم در این خصوص را مطرح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیر دنا، فرماندار دنا در گفتگو با خبرنگار سفیردنا عنوان کرد: اغلب پروژه های زیرسازی و آسفالت روستاهای دنا در سنوات گذشته ردیف بودجه برای آنها در نظر گرفته شده وفرمانداری صرفا بر روند اجرا و اتمام پروژه ها نظارت دارد.

بهشتی روی با اشاره به اینکه مجری  پروژه های  آسفالت در شهرستان دنا بنیاد مسکن، راه وشهرسازی وتوسعه روستایی می باشد افزود: جهت بهبود وضعیت زیرسازی و آسفالت روستای سرمور مبلغ 100میلیون تومان اعتبار در نظرگرفته شده است که این مهم پس از رایزنی و پیگیری های فرمانداری دنا از استاندار محترم در قالب طرح هادی محقق شد.

وی تاکید کرد: در سنوات گذشته ردیف بودجه برای روستای سرمور درنظر گرفته نشده بود که اکنون این قول را به اهالی روستای سرمور خواهم داد که  با پیگیری های فرمانداری دنا و با مرتفع نمودن موانع پیش رو در آینده ای نزدیک این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است روستای سرمور در 4 ونیم کیلومتری شهرتوریستی سی سخت واقع در شهرستان دنا استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد که سالیانه با تولید بیش از 800تن انواع میوه سردسیری سهم بسزایی در چرخه اقتصاد استان دارد.

انتهای خبر/د

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

با ۱۰۰ میلیون حیاط فرمانداری هم درست نمیشه حتما قسمت کوچکی از جاده رو میخوان اسفالت کنند. خواهش میکنم به خاطر همه چه ساکنین و چه توریستها و همچنین ابروی خودتان هم شده سنگ تموم بذارید. ۱۰۰ میلیون ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
دروغه
صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی